Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem emberek? (helpmeeee)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem emberek? (helpmeeee)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy szerelmes vagyok-e vagy sem? Vagy mi ez az érzés?

kb. 1.5 éve próbálkozik egy srác nálam és már sokszor mondtam neki hogy csak barátság! Azóta ugytudom nemvolt bnője... A suliba most volt egy bál amire elhivott és ahj annyira jóóóóóvolt:( táncoltunk,keringőztünk és jóvolt.(denemjárunk). Aztán megtudtam hogy másnap egy másik lánnyal meg discoba ment és kézenfogva...:S Annyira zavart és idegesitett(egész nap ezen gondolkoztam)

Mondta hogy szeret még mindig és hogy az a lány csak barát stb. és engem szeret még mindig! Nem tudom mit tegyek:S félek vagy nemtudom. Félek hogy 1 hét után meggondolom magam és igy nem akarom még 1x húzni az agyát de közben meg nem birom mással látni..:( mit csináljakk? mit érzek? (már én sem igazodom ki magamon)


2010. dec. 14. 21:07
1 2 3 4
 1/33 Funktasztikus ***** válasza:
89%
ez lehetséges hogy szerelem:)
2010. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
komolyan?:O
2010. dec. 14. 21:13
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

Milyen aljas kis ri*anc vagy, utálom az ilyeneket!

Fut utánad 1.5 évig te semmibe veszed, aztán most, hogy boldog lenne, féltékenykedsz meg nem tetszik, hogy boldog, undorító vagy!

20f

2010. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez elég egyértelműen szerelem. ha valakit féltesz más elől ilyen téren. jöjj össze vele én azt mondom ;)
2010. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

1.5 év alatt nem éreztem többet mint barátság!

Most viszont ahogy volt a bál minden más lett a napokban és utánna jött a másik lány...

2010. dec. 14. 21:32
 6/33 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm az értelmes válaszadóknak! 1. és utolsó :)
2010. dec. 14. 21:33
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
Aha, csak ezt már bebuktad édes. 2 vasat tart a tűzben, nem elég egyértelmű?
2010. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 szüszü ***** válasza:
93%
Lányoknál a féltékenység nem egyértelműen a szerelem jele.valószínűleg csak zavar hogy már nem csak téged hív el ide-oda.de ez nem szerelem.
2010. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gááz, hogy 1.5 évig rohangált, és most pedig te vagy oda.

Nem tudom, miért zavar, örülnöd kellene neki, hogy lekopott rólad, nem fog élete végéig utánad menni.

Amúgy meg milyen hülye kérdés ez már. ÉN döntsem el, hogy TE szerelmes vagy-e? Ennyire nem lehetsz szerencsétlen, kajak ide rakod fel, hogy SZERELMES VAGY-E??! Behalok, ezt neked kéne tudnod.


Ja, és annyira bírom, amikor a kérdező csak azt a választ veszi figyelembe, ami a kérdés szempontjából kedvező. "Első és utolsó" azt mondták, amit Te hallani akartál, és ezért nekik köszönöd csak meg? És ha tudod, hogy szerelmes vagy, akkor minek kérdezel?

Persze, én is mondhatnám, hogy szerelem, csak hogy kedvedre tegyek, de szegény fiútól nem várhatod el, hogy csak Téged akarjon, hagyd békén, ha eddig nem kellett, lecsúsztál. Ennyi.

KÖSZÖNÖM, hogy végigolvastad!


Amúgy szija Funkyy :)

2010. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne menj bele. annyi az egész, hogy hozzá szoktál 1.5 év alatt, hogy valaki mindig 'körülötted ugrál' és nem esik jól, hogy túl lépett rajtad a srác. nem akarsz tőle semmit, csak fáj, hogy már nem te 'irányítod' kedved szerint és ezért kalimpálsz. de nyugi, ez tök normális, a csajok mind ilyenek :D


17/L

2010. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!