Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem emberek? (helpmeeee)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem emberek? (helpmeeee)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy szerelmes vagyok-e vagy sem? Vagy mi ez az érzés?

kb. 1.5 éve próbálkozik egy srác nálam és már sokszor mondtam neki hogy csak barátság! Azóta ugytudom nemvolt bnője... A suliba most volt egy bál amire elhivott és ahj annyira jóóóóóvolt:( táncoltunk,keringőztünk és jóvolt.(denemjárunk). Aztán megtudtam hogy másnap egy másik lánnyal meg discoba ment és kézenfogva...:S Annyira zavart és idegesitett(egész nap ezen gondolkoztam)

Mondta hogy szeret még mindig és hogy az a lány csak barát stb. és engem szeret még mindig! Nem tudom mit tegyek:S félek vagy nemtudom. Félek hogy 1 hét után meggondolom magam és igy nem akarom még 1x húzni az agyát de közben meg nem birom mással látni..:( mit csináljakk? mit érzek? (már én sem igazodom ki magamon)


2010. dec. 14. 21:07
1 2 3 4
 11/33 Funktasztikus ***** válasza:
100%
hali Zöldborsó:)..figyejjetek emberek ez igy van ha egy embernek nem kelletek akkor szo.pás rohangáltok nem tom meddig utánnuk..Viszont amikor már közbe lép egy harmadik személy hirtelen felfedezik bened az értékeket!..:Dez mindekibe bene van
2010. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem értitek hogy ez nem a másik lány miatt van? ez már csak a végére tett egy lapáttal! Ez a lány most jött a képbe de ahogy látom ki is szállt, ugyanis a srác megmondta hogy nem szereti mert még mindig engem szeret! értitek? Adjatok választ mert már nem tudom mivan velem:S
2010. dec. 14. 22:01
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kiszállt a csaj, akkor hívd el randira. Megpróbálod vele. Adj neki 1 esélyt.
2010. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Amúgy eddig nem említetted, hogy ez eddig is volt, ne verjen a víz...
2010. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Funktasztikus ***** válasza:
100%
de ha nem jön öszze örihari leszxD
2010. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 14. 22:37
 17/33 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korotokban még lehet, hogy változtatok annyit, hogy mostmár nem csak barátságot szeretnél.

De én is nőből vagyok, és tudom, hogy az ilyen egyszerűen csak a hiúságomnak is eshet rosszul. Legyél magadhoz őszinte, mert ha nem, az egyikötöknek sem lesz jó...

2010. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
ezt a csajos 'kis' részletet eddig télleg nem említetted- gondolom szembesültél a valósággal és most még jobban piszkálja az önérzeted, hogy rájöttél és próbálod elhitetni magaddal, hogy bejön a gyerek. amúgy nem tudom hány éves lehetsz, de elég fiatalnak tűnsz, szóval csinálj amit akarsz a sráccal, úgy se lesz belőle komoly dolog ebben a korban.
2010. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
valahogy most nagyon érdekel és nem tudom mit csináljak?..:S
2010. dec. 15. 15:37
 20/33 anonim ***** válasza:
78%

Borsólevest és paprikáskrumplit mi mást?...



Ha a manusz még mindig téged lájkol akkor mit sz*raxol itt összevissza??:O-.-

2010. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!