Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, ha kicsit is érdekelném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, ha kicsit is érdekelném még és gondolna rám, akkor már rég kiszedett volna féjszbukon a blokkolt emberek listájáról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Második voltam
2011. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínű.. Kicsit bővebben kifejtenéd ezt az egészet?
2011. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bővebben: nem túl jól alakultak köztünk a dolgok, szakitottunk, mondtam dolgokat, amik nem voltak túl szépek, ő is tett dolgokat, amik nem estek jól. Bár nem tudom, mit eszem még magam rajta, mikor tudom, hogy átnéz rajtam és soha nem becsült meg. De még mindig nagyon hiányzik. :(
2011. okt. 16. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Mikor történt ez?


Lehet kell neki egy kis idő,míg megbékél,és rájön,hogy megérné ha kibékülne veled!:) Tudod a remény hal meg utoljára,hogy vársz erre a reményre vagy nem azt csak te tudhatod. Persze nem azt mondom,hogy évekig várj rá,csak egy kis ideig.. Ha igazán szeret,és hiányzol neki ráfog jönni előbb utóbb. Ám az is előfordulhat,hogy "túl büszke" hogy feloldjon,annak ellenére,hogy tudja ő is követett el hibákat.. Ez olyan mikor megsértettem a srácot,aki bejön.. Tudom,hogy hibáztam,szégyenlem is magam,de nem írok rá.. 1. Félek,hogy elküld 2.Szégyenlem magam 3.Az a kis büszkeség bennem,van mint másban" csak azért se írok rá,csak azért se keresem.."

2011. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Több, mint fél éve. Hát ez sajnos több, mint egy kis sértődés. Úgyhogy nem hiszem, hogy van remény. Most is itt nézem a kedvenc filmjét és alig birom, hogy ne sirjam el magam. Férfi létemre. Nem tudom, hogy sirjak vagy nevessek magamon. Eszméletlen, mit ki nem hoz és hozott belőlem ez a lány.
2011. okt. 16. 18:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Több mint fél éve? Na ne szórakozz.. Akkor meg se érdemeli,hogy ennyit foglalkozz vele! Tudom,hogy fáj de itt már tényleg nincs remény.. Próbálj valaki mást keresni,tudod,aki keres az talál!;) Annyi lány flangál ebben az országban.. Te is találsz magadnak valakit,aki megbecsül és szeretni fog!:)
2011. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondolod nem próbáltam? De még senki nem fogot meg úgy, mint ő.
2011. okt. 16. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor keres tovább! Járj el társaságba,ahol teljesen megfeledkezel róla,ha nem eszel semmit akkor nemfog menni..:/
2011. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csak őt veszitettem el, hanem minden "barátomat" is. Úgyhogy lőttek a társaságnak.
2011. okt. 16. 18:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Aztaa O.o járj el bulizni,vagy olyan klubba ahol különböző sportokkal lehet foglalkozni!
2011. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!