Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arab, pakisztan ferfiakrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab, pakisztan ferfiakrol tapasztalat? Minden erdekel

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 00:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
szoval kedves x a neger pasikat inkabb kihagynam ha nem baj, nekem baromira nem jonnek be. az arab pasikrol az en velemenyem nem mind egyforma nekem vannak arab barataim es hihetetlen kedves emberek.a pakisztanok meg tudjak hogy mi az hogy tisztelni a noket.nem egy pakisztanit is ismerek.erdekelt csak a magyar felfogas veluk kapcsolatban,de ahogy latom kiverte a biztositekot:) az agy temahoz csak annyit nekem is volt arab baratom szex teren is de nalam nem verte ki a biztositekot a kecske temat meg cafolom de jot nevettem rajta:D
2010. dec. 8. 10:52
 12/33 A kérdező kommentje:
ja meg annyit en elhataroztam nekem nem kell magyar ferfi, annyit ismerek es egyikuk sem tudja mit is jelent tisztelni a noket,megbecsulni...alapveto dolgok hianyoznak a ferfiakbol
2010. dec. 8. 11:01
 13/33 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes hogy az utolsó válaszoló története alapján a magyar férfiakra mondod h nem tisztelik a nőket, és az arabokra h igen.


De amúgy ezt komolyan is gondolod? 1: Általánosítani mindig hülyeség. Azért mert neked volt 3 bunkó pasid, lehet a 4. magyar tökéletes és udvarias férfi. Meg azért mert az arab haverjaid jófejek, lehet hogy akivel összejönnél otthon verne.


Alapból, ezeknél a vallásoknál a nő alsóbbrendű lénynek számít. Több ilyen országban voltam már nyaralni, nagyon kiábrándító ami ott van...a nők csadorban nyomulnak bent a tengerben, és kidülledt szemekkel néznek a turistákra akik fürdőruhában vannak. Plusz olvasgass még az országokról és a vallásról, hidd el, a nők elnyomásban vannak valamilyen szinten.


Arra még nem gondoltál, hogy az itt élő arabok azért olyan kedvesek a nőkkel, mert ez nem az ő országuk, és félnek hogy ha csúnyán néznek egy nőre akkor feljelenti őket zaklatásért vagy valami, mert ITT MEGTEHETI, otthon viszont ilyesmitől nem kell félnie.


De azért sok szerencsét..

2010. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
teny hogy nem engedelyezett a furdoruha es hogy a masik ferfinak tetszetni magukat a noknek,de nem azert mert elnyomas alatt elnek a nok hanem mert a vallasuk szerint ez szegyen.es ha belegondolsz van is benne valami.de naluk nincs is megcsalas, nok bantalmazasa,mert alapjaraton a vallasuk nem engedik.koszonom hogy irtal
2010. dec. 8. 11:14
 15/33 anonim ***** válasza:
Te életed, én azért vigyáznék velük ha nő lennék és megkörnyékeznének.
2010. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
angliaban rengeteg nep van arabok is pakisztanok is es erdekes dolgokat veltem felfedezni az arab es a pakisztan nok nem erzik magukat elnyomottnak,boldog harmonikus csaladi eletben elnek, es baromira tisztelik a ferjuket ami nalunk kevesbe elmondhato ez.de gondolom van is miert amit csak en latok itt, tisztelve vannak es megbecsulve.
2010. dec. 8. 11:21
 17/33 A kérdező kommentje:
nem tanacsokat kerek az eletemrol csak tapasztalatokat veluk kapcsolatban
2010. dec. 8. 11:29
 18/33 anonim ***** válasza:
44%

ez kamu hidd már el! az arab nők azért mondják h teljesen harmonikus családi életet élnek, mert neki az a megszokott h anyuci kussol engedelmeskedik, és akkor nem lesz baj.

az arab törvények szerint egy férfi akkor öli meg büntetlenül a nejét amikor akarja!

2010. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
erdekel a tobbi velemenyetek is veluk kapcsolatban de inkabb azoke akik ismernek is ilyen embereket
2010. dec. 8. 15:33
 20/33 anonim ***** válasza:
en is angliaban elek, es baromira nincs igazad abban, hogy nem lenyomottak, a kulonbozo fele csadoros no baratnoim mondjak, hogy angliaban sokkal durvabb szintre viszik ezt az egesz vallasosdit, es sokkal rosszabb mint a sajat orszagukban
2010. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!