Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon reménytelen? Egy ismert ember tetszik.

Figyelt kérdés

Tetszik egy ismert ember,nem csak külsőleg,hanem amennyire sikerült megismerni így médián keresztül.Elég kicsi az esélye,hogy bármi is legyen köztünk,ez nagyon sok dologtól függ.

Szerintetek teljesen reménytelen?Vkinek volt már kapcsolata ismert emberrel?


2010. dec. 6. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered személyesen akkor ez csak puszta képzelgés, hogy lehet vele valami.
2010. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is igy vok janicsák vecával :O:D
2010. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Médián keresztül szerettél bele? Reménytelen.


Amúgy ki ez?

2010. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem ne áltasd magad :D:)
2010. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
keresd fel és kezeld átlagemberként. amint előjön belőle a hencegés akkor már kevés hozzád....
2010. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen... ugyan így... aztán egy pesti buliba "összefutottunk", pontosabban rám öntötte a whisky coláját, elkezdtünk beszélgetni, találkozgatni, összejöttünk és azóta van 1 gyerekünk.......:)
2010. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a közszereplők valszínűleg el vannak szállva kicsit, nekem nem kéne egy hólyag. Ettől függetlenül ha odáig vagy, próbáld megkeresni valahogy , lehet te is bejössz neki. A vonzalom nem válogat pénztárca szerint.
2010. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, elég sok celebnek ma olyan barátnője van, akiről soha senki nem hallott, sőt fordítva is igaz. Azok is valahogy bepróbálkoztak. És ismerek olyat, aki csak szeretőnek tart egy kiscsajt, aki ilyen megasztár cuccban szerepelt. Pl. ő iwiwen szedte fel.
2010. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Azt nem fogom elárulni,hogy kicsoda.Egy ismert ember,ennyi.Egyáltalán nem beképzelt.Még nem szerettem bele,csak tetszik,külsőleg,meg amennyit láttam belőle kamerákon keresztül.Élőben még nem találkoztunk.Én is úgy gondolom,hogy van esélyem,még ha nem is sok.

23:55:

Hát akkor te nagyon szerencsés vagy!:)Sok boldogságot kívánok Nektek!:)

2010. dec. 7. 08:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet, de ne képzelj bele túls sokat a dolgokba.

Keresd a társaságát, és ha márbeszélgettek kezeld átlagos emberként, érdeklődj iránta, de ne vidd túlzásba?


A személyével kapcsolatban lécci válaszolj a kérdésemre:

Régebb óta ismert, vagy annyira nem?

15/L

2010. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!