Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy hazudik! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hazudik! Hogy leplezzem le?

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy szöveggel ''etet'' engem,mással az egyik ismerősömet (nem tudja,hogy mi ismerjük egymást),és van még egy másik ''áldozata'' is. Nem tudom melyikünknek mondd igazat, de amiket mesél nagyon eltérő egymástól,mindhárom verzió. És már elegem van belőle! Unom azt hallani,hogy én olyan jó ember vagyok,képtelen lennék hazudni - örökké ezt mondogatja, de tudom,hogy másképp van.
2010. dec. 6. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miben hazudik?
2010. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el, hogy tudod, h a másiknak mást mondott (ergo képes hazudni), és aztán hagyod faképnél?

21L

2010. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak! Én már sokszor mondtam neki,hogy te nem vagy hozzám őszinte, de mindig képes a szemembe nézni és állítani,esküdözni,hogy de,én az vagyok!


1.válaszolónak! Itt egy példa: Mi párkapcsolatban voltunk, de ő azt mondta ennek az ismerősömnek,hogy szakított a csajával,mert az egy büdös kurv@ volt,szó szerint ezt mondta. Sajnos nevet nem mondott, de másról nem tudok,hogy lett volna, vagyis rajtam kívül.

Ennek az újabb áldozatnak meg azt mondogatja,hogy jaj de szexi csaj vagy, mennyire jól nézel ki, te vagy a tökéletes, szeretnék veled járni.

Most mi szünetet tartunk. Én kértem,hogy pihentessük a dolgot, de eközben nekem is azt mondogatja,hogy szeretné újrakezdeni.


Ez most az egészben a legdurvább, de vannak még ''apróbb'' hazugságok is.

2010. dec. 6. 18:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Jujjj...és te jóban vagy azzal a csajjal, akit most fűz?
2010. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elég nagy kavarógép ez a gyerek... Szerintem ez a szünetelés inkább legyen végleges szakítás. Az ilyenekkel nem éri meg együtt lenni. Az utolsó dolog alapján akár még meg is csalhat, sőt, egyáltalán nem tűnik hűséges típusnak.

21L

2010. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy kandisznót. :D

Hagyd ott, amúgy is általában ha valamelyik fél szünetet kér a kapcsolatban az majdnem mindig = a szakítással. Ezzel ált. csak időt nyernek, hogy nyugtassák magukat.

Ne értsd félre, nem azt mondtam hogy te is ezt csinálod, hisz nem ismerlek, ez csak egy tény.

Én szerintem hagyd ott. Sok hal van még a vízben. ;)

2010. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vele jóban, de vannak saját kis trükkjeim, amikkel kiderítek dolgokat,és igy jöttem rá erre is.

Pl. a telefonjában is találtam ilyen kis pikáns üzeneteket,de azok is hamar eltűntek.

Sőt,neki az utolsó kapcsolatáról teljesen másokat mesélt,az a leírás nem rám illett,de tudtommal én voltam neki az utolsó,bár ezek után kitudja?


Természetesen nem is akarom tovább vele folytatni,bár nehéz,mert a szerelem nem múlik el egyik napról a másikra, és néha rám tör olyan érzés, hogy : kitudja...lehet,hogy velem őszinte, és csak hülyül a másikkal, én túlreagálom. De ez badarság!

Mégis szeretném ha lenne valami tárgyi bizonyítékom rá,hogy megmutassam neki is, hogy tudom mekkora egy köcsög, annyira jól esne.

2010. dec. 6. 18:39
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk egy édes négyes :) Hívd össze ezeket az ismerőseidet egy kis közös beszélgetésre a sráccal. Persze, úgy h neki nem szólsz róla, higgye azt, hogy csak te leszel ott meg ő.

21L

2010. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sajnos ez lehetetlen, gondolkoztam róla, de nem menne,mivel az ismerősömet én küldtem a nyakára, mert tudni akartam mit gondol rólam, így ő kifaggatta (az elején szépen beszélt rólam). Tudom,szemét dolog volt, de a megérzéseimre hallgattam,mert úgy éreztem,hogy valami bűzlik a dologban.

A másik csajsziról pedig megtudtam annyit,hogy elég nagyképű,fennhordja az orrát,és csak játszadozik mindenkivel,nem komoly,vagyis ha összejönnek sokáig húzni nem fogják.

2010. dec. 6. 18:53
 10/16 anonim válasza:
"milyen sexi meg ilyenek"... ha bemész egy étterembe, megnézheted az étlapot... Enni nem muszáj ahhoz... :)
2010. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!