Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez a pasi mit akar, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez a pasi mit akar, és miben hazudik?

Figyelt kérdés

Tegnap vett fel msn-re, sokat dumáltunk,mindenről,magunkról. Azt írja: tetszel nekem, nagyon bejössz. (gondolkodásmód)

Később : küldesz képet?

Képet cserélünk.

Szép vagy. - mondja ő

Köszi, biztos azért tűnök annak,mert ez a legjobb fotóm. (teszem hozzá (amúgy tényleg az,alaposan ki vagyok sminkelve,és szépen felöltözve,egy esküvőn készült a kép) )

Erre ő: igen,az lehet...

Szeretnék veled randizni,hátha összejövünk...

Én: de ha én nem vagyok szép...

Ő: nem baj, nekem nem a külső számít,hanem a belső, amúgy meg szép vagy, nagyon.


Most akkor szép vagyok szerinte,vagy nem? És hogy hogy a külső nem számít? Ezt mondaná egy nem is tudom milyen csúnyaságra is?

S még mi nők vagyunk komplikáltak...

20L


2010. nov. 28. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan randevúzni akar.

18F

2010. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most sem ő a komplikált. Szimpatikus vagy neki, a képed is tetszik, és nem gondolja, hogy a hétköznapi külsőd láttán elmenekülne. Nem kell kombinálni.
2010. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"S még mi nők vagyunk komplikáltak... "


LOL!!!! :D

Leírtad ide a világ legegyszerűbb, legegyértelműbb történetét, konkrét, félreérthetetlen, határozott mondatokkal (a f. részéről).

És akkor fogod, összekuszálsz mindent, olyanokat képzelsz, amik nincsennek, amik meg vannak, észre sem veszed.

Ezek után jössz itt a komplikálással...


Néha tedd fel magadnak a kérdést, hogy lehet e neked úgy válaszolni, hogy abba ne tudj belekötni.

2010. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Neked ebből mi jön le? Azt nem is írtad ide.

De!Nem úgy kellett volna,hogy azt mondja,hogy így is úgy is szép vagyok, nem pedig ''lehet,hogy a smink teszi'',és hogy neki csak a belső számít azt miért írta oda?

2010. nov. 28. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul. Még mindig a semmin lovagolsz.
2010. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

18:48 vagyok.

Azért nem írtam, hogy mi jött le belőle, mert leírtad a párbeszédet, és abban ott van:

"tetszel nekem, nagyon bejössz."

Ebből nekem az jön le, hogy tetszel neki, és nagyon bejössz.

" küldesz képet?"

Képet kér, kíváncsi rád.

"Szép vagy."

Most kapaszkodj, ebből nekem az jön le, hogy szerinte szép vagy.

"Köszi, biztos azért tűnök annak,mert ez a legjobb fotóm."

Ha te mondod, hogy biztos azért, én is rádhagynám, minek kezdenék szánalmas "jaj nemis" hülyeségekbe.

Ehelyett, hogy tiszta vizet öntsön a pohárba, ismét tudatosította, hogy tetszel neki, és a "szép vagy "-nál tovább ment:

"Szeretnék veled randizni,hátha összejövünk... "

Ez férfi nyelven azt jelenit, hogy randizni akar veled, hátha összejöttök. Számomra (lévén hogy szintén férfi vagyok) ebből ugyanaz jön le, mint ami le van írva, és amit jelent is.

" de ha én nem vagyok szép... "

Önbizalomhiányos, mit lehet mondani? De igen, szép vagy, de ha nem, (mert pl 82 kg smink alatt nem látott) őt akkor sem érdekli, mert fontosabbak a belső értékek.

Ehelyett ezt írta: "nem baj, nekem nem a külső számít,hanem a belső, amúgy meg szép vagy, nagyon. "

Csak nekem tűnik úgy, hogy ez ugyanaz?

Ja, 1-2 szó fel van cserélve, és azzal fejezte be, hogy nagyon szép vagy.



Nem tudom, milyen gondolkodásmód tetszett meg neki, de ha ezt folytatni fogod, a 2. randit nem éred meg.

2010. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még egy gondolat, talán hasznát veszed.

Nem gondolat olvasó, hogy a negyvenmilliárd válaszlehetőségből mindig csak azt az egyet mondja, amibe te 3 nap gondolkozás után se tudsz belekötni.

2010. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő létemre egyetértek a magyarázattal.
2010. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!