Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Nem értem miért de Szeretethiányom van, talán ez sokkal több is ennél. Egy romantikus lányra vágyom akivel együtt lehetek mindíg és szeret. Elmondhatatlan érzések kavarognak bennem, senkinek nem merem elmondani, mert nem értenék meg szerintem. Talán nem átlagos ember vagyok, átlagon felüli. Aki azt mondja 'csajozzak'..nem tudok csajozni, és nem is vágyom ha elgondolkozok olyan lányra, aki bulizik, cigizik és így tovább. Csak egyetlen egy lány kell aki szerény, megértő, és mérhetetlen szeretet lakozik a szíve mélyén. Ha esetleg valaki tud segíteni.nagyon köszönöm.
2010. dec. 1. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én is Veled! Sajnos keveset vagyok netten időhiány miatt, de az e-mail-eim általában minden nap megnézem. Ha gondolod levelezhetünk, biztos hogy nem olyan mint élőből de ez is valami! :))
2010. dec. 4. 21:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Most lehet úgy fog tűnni ,hogy osztom az észt de eddigi meglátásaim szerint a szeretet ne várd inkább add és ha bármilyen kicsit is kapsz vissza ne keveseld.

Ja és nem kell ám átlagon felülinek lenni ,elég ha normális vagy mert normálisra vágysz.Ha van műveltséged ,érdeklődési köröd ,ízlésed pont annyira vagy egyedi amennyire kell ahhoz,hogy egy lány kiszúrjon magának. Mert mindig ők választanak.Úgy fog majd forgolódni, h mindig belebotlasz majd és azt fogod hinni , h te választottad őt.Ne aggódj zsákocska, meg fogod te is találni a foltodat és akkor annyi neked:D

Addig is türelem, mert ésszel él az ember!....számolva!

2010. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ritka kincs vagy és vagytok,csak az a baj hogy a mai emberek szerintem rátok úgy néznek mintha más korból jöttetek volna.
2010. dec. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is míg nem találtam barátnőt.

Elég csak 1x hogy átvágjon az, akit magadnál is jobban szeretsz, azután már nem fogsz tudni úgy szeretni mint előtte.Ezt tapasztalatból mondom.Hiába szeretsz meg másik lányokat, annyira nem fogsz tudni mint előtte.

17/F

2010. dec. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!