Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vigyek magammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vigyek magammal óvszert?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyabálba fogok menni majd és félreértés ne essék, nem az a célom, hogy feltétlen összegabalyodjak egy lánnyal és megtörténjen a "kaland", meg tudom, hogy nem erről szól az egész és egyébként se hiszem, hogy bekövetkezne, legalábbis nem látok rá sok esélyt. Csak arra gondoltam, hogy alkohol hatására azért feloldódnak rendesen a gátlások, amit persze magamon is vettem már észre. És utána az jutott eszembe, hogy "jobb félni, mint megijedni". Vagy hülyeség és fölösleges ezen gondolkodnom?

Egyébként nem vagyok kapcsolatban.

19/F


2011. aug. 3. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem árt, az lenne a legjobb ha szó szerint mindig lenne nálad.
2011. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
második voltam, és ja igaza van az elsőnek is :)
2011. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Basszus:D Igen, felesleges ezen gondolkodnod:D Vigyél aztán kész. Elfér a zsebedben, nem? Veszteni nem veszíthetsz ha van nálad. Ha meg nincs, és épp adódna valami, akkor meg vered a fejed a falba. Vagy valami mást versz, mert maximum annyit tehetsz:D Inkább azon filózz, hogy esernyőt vigyél-e:D
2011. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem gólyatáborába mész? :D
2011. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diemex ***** válasza:

Egyetem = sok buli, sok csaj....

johogy...

2011. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha lesz nálad, a lányi is értékelni fogja :)
2011. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: asszem igazad lehet. :D


5. válaszoló: a pécsi :)

2011. aug. 3. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:
én is megyek arra a gólyabálra, bár én kapcsolatban vagyok:D
2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ja, és sztem is legyen nálad gumi, az sose árt

előző vagyok:D

2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a választ mindenkinek! :)


Előttem szóló: helyes, gyere csak! :)

2011. aug. 3. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!