Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vigyek magammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vigyek magammal óvszert?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyabálba fogok menni majd és félreértés ne essék, nem az a célom, hogy feltétlen összegabalyodjak egy lánnyal és megtörténjen a "kaland", meg tudom, hogy nem erről szól az egész és egyébként se hiszem, hogy bekövetkezne, legalábbis nem látok rá sok esélyt. Csak arra gondoltam, hogy alkohol hatására azért feloldódnak rendesen a gátlások, amit persze magamon is vettem már észre. És utána az jutott eszembe, hogy "jobb félni, mint megijedni". Vagy hülyeség és fölösleges ezen gondolkodnom?

Egyébként nem vagyok kapcsolatban.

19/F


2011. aug. 3. 21:40
1 2
 11/11 AfroAmerikai ***** válasza:

Ahogy az AVP filmben is mondták (csak kicsit átvariáltam):

"Az óvszer olyan mint a fegyver, inkább legyen nálad és ne kelljen, minthogy kelljen de nincs!" :D

2011. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!