Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Nem értem miért de Szeretethiányom van, talán ez sokkal több is ennél. Egy romantikus lányra vágyom akivel együtt lehetek mindíg és szeret. Elmondhatatlan érzések kavarognak bennem, senkinek nem merem elmondani, mert nem értenék meg szerintem. Talán nem átlagos ember vagyok, átlagon felüli. Aki azt mondja 'csajozzak'..nem tudok csajozni, és nem is vágyom ha elgondolkozok olyan lányra, aki bulizik, cigizik és így tovább. Csak egyetlen egy lány kell aki szerény, megértő, és mérhetetlen szeretet lakozik a szíve mélyén. Ha esetleg valaki tud segíteni.nagyon köszönöm.
2010. dec. 1. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mondanám.. h szeretlek..és gyere beszélgessünk msn en.. ha lány lennél :D
2010. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezen nem tudunk segíteni ...... Neked kell keresni és hát aki keres az talál
2010. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
srác vagyok.
2010. dec. 1. 21:07
 4/14 anonim ***** válasza:
tom :) azért nem írtam h szeretlek :D
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
oké:)
2010. dec. 1. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hohóó ebben a rövid kis írásban magamra ismertem!:D én is ugggyanilyen vagyok.. voltam. ^_^ szóról szóra!

de aztán valamivel több mint fél éve egy pár lettünk egy szerény, megértő, nembulizós nemcigizős, mérhetetlen szeretettel a szívében lakozós lánnyal. :)

előtte sokminden fordult meg a fejemben, már már feladtam mindent... de aztán 180°-os fordulatot vett az életem! :)

sosem hittem volna, hogy leszek még boldog.

pedig én sem tudok csajozni, bulikat nemszeretem, átlagon felüli vagyok:D stb..


és tessék, most a világ legboldogabb embere vagyoooook:D

előbb-utóbb megtalálod Te is azt a lányt, akivel kibszottboldog leszel..;)

egyébként hányévesvagy?:D

2010. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és én is magamra ismertem amit Te írtál egyértelműen. Próbáltam rajta változtatni, de sajnos én ilyen vagyok, mondhatni így érzem jól magam. Csak hiányzik egy ilyen lány az életemből....akinek 1000x vissza adhatom amit kapok. :) Milyen rossz lehet mindezeket hallani azoknak akik nem ilyenek, el tudom képzelni. :)
2010. dec. 1. 21:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, hiába vágyakozol ilyen lány után, amint megkapnád már nem is kéne...

Én kb ilyen vagyok/voltam, próbáltam minél jobban szeretni a barátomat, sosem hazudtam neki, nekem ő volt az egyetlen és legfontosabb. És mit kaptam érte? A megértő és mindig kéz alatt lévő barátnő egy idő után már nem volt jó, megunt és szépen elküldött.

Semmit sem tudtok értékelni, persze miután ezer csaj átvág benneteket, mindenki a külsőre és a pénzre megy, sírtok, hogy nem találtok rendes lányt... Ott volt az, csak egy idő után a szerény és odaadó lány már nem volt érdekes számotokra. Izgalmasabb és új kell.

Ha te mégis más vagy, akkor vagy nagyon fiatal vagy még, vagy nagyon naív.

Egyéni vélemény, valószínű, hogy a sértettség is közrejátszik benne, de én így látom.

2010. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tényleg sajnálom hogy így jártál, de ha valahol megvizsgálod a dolgot, és felteszed magadnak a kérdést hogy "kell-e egy ilyen srác még egyszer amilyen volt" talán a válaszod egyértelmű NEM. Nem akarom bebizonyítani Neked vagy Akárkinek, hogy nem ilyen vagyok! De egyértelműen nem vagyok ilyen, és sosem leszek 'ilyen'! Jogosan mondhatod hogy 'nem vagyok felnőve', mert 17 múltam, de inkább sose legyen barátnőm, minthogy ezek ne legyenek meg: TISZTELET és SZERETET. Engem ezek irányítanak,(nem a józan ész :D) és életem végéig ezek fognak. Talán ezért nincs még. Eszembe sincs kihasználni nőket és semmilyen embertársamat. Számomra olyan súlya van majdnem, mint nem is tudom minek.. Ha lehetne Mindenkinek valami jót tennék. :)
2010. dec. 2. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:

megintén!:D ez az uccsó sor tetszett:) én is így tennék legszivesebben.:D

jófejvagy, szivesen beszélgetnék veled egyet:D

2010. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!