Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mire jó neki? Lefeküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mire jó neki? Lefeküdtem egy sráccal aki műár hónapok óta füzöget.

Figyelt kérdés

van egy srác(27 éves) aki már hónapok óta füzöget h randizzunk. Egyszer kétszer találkoztam is vele,ahol csókon kívül nem történt semmi. Múlt hétvégén buliba összefutottunk és hát felmentem hozzá ahol megtörtént a dolog. Reggel mikor eljöttem ugy váltunk el h majd beszélünk. Eltelt 2 nap nem jelentkezett,én írtam neki h neme hagytam ott a karkötőmet(Tudom h ott hagytam,mert reggel még mondtam is neki h majd segíts bekapcsolni mert egyedül nem tudom,csak sietni kellett a buszomra,és elfelejtettem felvenni),amire azt irta vissza h nincs nála biztos máshol vesztettem el.

Nem az zavar h lekoppintott,mert hát valljuk be ez van. hanem az h tudom h nála maradt a karkötőm és letagadja. nem értem miért nem tudja vissza adni. Bele halna abba a 2percbe amig hozzám vágja?!

Ja,és neki sincs senkije,meg nem is volt h vmi csaj miatt kelljen megjátszani h nem nála van a karkötő


2010. nov. 30. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kicsinyes tőle. Én is azt javaslom, hogy mondd meg neki, küldje el utánvéttel, ennyit igazán megtehet.
2010. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért jó neki mert megdughatott:DDD

Nem akarta hogy ott felejtsd a karkötőd ő csak sexet akart és több talit nem..

Am ha tudod h nála van a karkötőd akkor mér úgy kérdezted h nincs ott a karkötőm? Így kellett volna: Csáóó az este nem volt olyan jó vissza adnád a karkötőm ott hagytam kösziikeee:DDDDDDD Nemáám:DDe kb így:DD

2010. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

úgy írtam neki h : "azt hiszem nálad maradt a karkötőm,majd nézz körül oké? Köszi,puszi majd bent találkozunk"


Ugyanis egy helyen dolgozunk,de még este írt h nincs nála a karkötő és biztos máshol vesztettem,és kerül is melo helyen.

2010. dec. 1. 10:17
 14/16 anonim ***** válasza:

Gyáva féreg.


Ha nagyon fontos a karkötő, kérd, hogy adja fel postán utánvéttel. De ha egy helyen dolgoztok, akkor személyesen is visszaadhatná. Mekkora egy gerinctelen f*sz!!!

2010. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Maxx válasza:

A pasiról a véleményem megegyezik az előttem szólókéval, genyó, gerinctelen,stb... De beszéljük egy kicsit rólad is. Őszintén, nem gondolod, h a csók -ami egy kapcsolat elejét jelzi- és a lefekvés -ami elméletileg csak házasság után lenne szabad, de ha nem, akkor is legalább fél év járás után- között kicsit több idő kéne elteljen ? Petting, kényeztetés, ujjaz, te kivered neki, ilyenek. Lehet, h a pasi bunkó, de hát nem várhattad el tőle, h egy ilyen alkalmat elszalasszon. Egy csók után ha egy csaj feljönne hozzám és engedné, én is megcsinálnám... xD Végül pedig valami fontos. Hát, ha a pasi tényleg genyó, akkor törődj bele, h ezt elb@sztad. Am ez első volt neked? mert nagyon nem úgy látszik... Ha pedig rendes, akkor lehet, h véres lett a kukija, beijedt, megnyúlt a az a szarságja, vagy lett valami, amiért kerül egy ideje. Sztem adj időt, s ha utána sem változik, akkor felejtsd el örökre. Azért sajnállak, mert egy ilyen tapasztalat hasznos lehet, de egyáltalán nem kellemes... :)

2010. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előző: tulajdonképpen egyetértek veled, én sem vagyok az egyéjszakás kalandok híve. De ha megfigyelted, a kérdező NEM ezt kérdezte. Nem arról kért véleményt, hogy most jól tette-e, hogy lefeküdt a pasival. Azzal kapcsolatban kérdezett, hogy hogyan szerezze vissza a karkötőjét, ami fontos neki. Fölösleges osztani az észt, hogy fúú, milyen gáz már az egyéjszakás. Megtörtént, kész, nem ezt kérdezte.


A pasi meg tényleg egy f*sz. Kérdező, remélem, visszakerül a karkötőd.

2010. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!