Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mire jó neki? Lefeküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mire jó neki? Lefeküdtem egy sráccal aki műár hónapok óta füzöget.

Figyelt kérdés

van egy srác(27 éves) aki már hónapok óta füzöget h randizzunk. Egyszer kétszer találkoztam is vele,ahol csókon kívül nem történt semmi. Múlt hétvégén buliba összefutottunk és hát felmentem hozzá ahol megtörtént a dolog. Reggel mikor eljöttem ugy váltunk el h majd beszélünk. Eltelt 2 nap nem jelentkezett,én írtam neki h neme hagytam ott a karkötőmet(Tudom h ott hagytam,mert reggel még mondtam is neki h majd segíts bekapcsolni mert egyedül nem tudom,csak sietni kellett a buszomra,és elfelejtettem felvenni),amire azt irta vissza h nincs nála biztos máshol vesztettem el.

Nem az zavar h lekoppintott,mert hát valljuk be ez van. hanem az h tudom h nála maradt a karkötőm és letagadja. nem értem miért nem tudja vissza adni. Bele halna abba a 2percbe amig hozzám vágja?!

Ja,és neki sincs senkije,meg nem is volt h vmi csaj miatt kelljen megjátszani h nem nála van a karkötő


2010. nov. 30. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom és nem is érdekel
2010. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar veled újra találkozni, még a karkötő visszaadása ürügyén sem, és így kényelmesebb neki, ha letagadja.
2010. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az idegesít h szerettem azt a karkötőt... igaz csak sima bizsu,de érzelmi értéke van. Bánt h nem akarja vissza adni
2010. nov. 30. 23:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó tapló! Ha ne volt túl értékes a karkötő, hagyd a fenébe és felejtsd el. Szereztél egy tapasztalatot. Szerencsére nem minden pasi ilyen.
2010. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy sms-t, ha mégis megtalálja, adja postára, és portósan (akkor a postaktg-et is neked kell fizetni), és nem is kell személyesen találkoznotok.
2010. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szabó Pista bácsi válasza:
74%

Mi a tanulság?

Dugj karkötőben! :-D

2010. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Szabó Pista Te aztán ott vagy!!!! :))))
2010. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
irj neki 1 felháborodott sms-t hogy kéred vissza a karkötőd mert nála hagytad.. és mond meg neki h. küldje el postán s te állod a költéséget vagy adja oda 1 ismerősödnek..
2010. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak tegerget. Vissza fogja adni.
2010. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
tekerget
2010. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!