Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha valaki nem jön be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki nem jön be, miért kell bunkó vagy bántó, fájó módon vagy kétértelműen lekoptatni? Miért nem lehet esélyt adni, vagy meghallgatni, aztán egymás szemébe mondani, hogy miért nem?

Figyelt kérdés

Tessék, itt az én történetem: megvolt az első randi, azelőtt baráti viszony volt. Majd jöttek a lekoptatások: nincs időm nem érek rá inkább levélben tartsuk a kapcsolatot.

Csak hogyha lett volna egy második alkalom, akkor meg tudtuk volna beszélni, és senki nem húzza a rövidebbet! Igy meg ment fél évig a dolog, mire rájöttem hogy mi ez, és fájt! Honnan tudhattam volna, hogy ez valójában azt jelenti, hogy tünj el? Én hülyét csináltam magamból, a csajra meg most úgy gondolok, hogy jobbis hogy nem sikerült... de nem igy kezdődött!!!


Lányok biztos hogy ez a módja?


2010. nov. 30. 02:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínüleg kínosnak érezte a találkozást. Én is hajlamos vagyok ilyet tenni sajnos. Nem tudom a másik szemébe, hogy nem, mert rossz lenne látni, hogy bánkódik.
2010. nov. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyem a kicsi szíved. De cuki vagy, nem mondod meg neki, h ne bánkódjon. Hogy oda ne rohanjak. Jobban fáj neki ha nem mondod meg. Amúgy én is jártam már így, nem csak te(kérdező). :D De én visszaadom a fájdalmat, ha észreveszem, hogy szórakozik. 1-2 pofon és kész. (Igen, felpofozom aki velem szórakozik akár lány, akár nem, az ilyen szemembe nem lány, hanem undorító féreg, és mint tudjuk a férgeket írtani kell.)
2010. nov. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Wetya ***** válasza:
100%

Ezt még értem, hogy nem tudod a szemébe mondani a srácnak, mert nem akarod megbántani, vagy hogy rosszul érezze magát a lekoptatás miatt... de azért nem gondolod, hogy többszörös fájdalmat tudsz ezzel okozni? Mint pl itt is, fél évig húzódott a dolog.

Kedves kérdező, az, hogy egymás szemébe mondjuk, hogy "miért nem", ez így egy szép elgondoloás. Nos, anyi is marad :). Ez az a dolog, ami nem kifejtős kérdés, hanem eldöntendő. Ha igen, akkor szép a vége és boldogan éltek, ha meg nem, akkor nem. Nem lehet ragozni, nem lehet indokolni, miért nem, ha egyszer úgy érzi a lány, akkor úgysem tehetsz semmit. De ha kerek perec megmondja, még mindig jobb, mint ami veled történt. De ne aggódj, jönni fog másik. A rossz után általában jónak kell következnie.

20/F

2010. nov. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
ha nem esett le,akkor magadra vess!!!
2010. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
legtöbb csaj ilyen, ne várj csodát. A második "nemérek rá" duma elhangzása után lépj le. Ne várj 1 nappal sem többet mint amit kellene, nincs értelme. Ha valaki akar talákozni a másikkal, szakít rá időt. Ha más ügy fontosabb, úgysem találkoznak.
2010. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Érzelmi intelligencia kérdése.
2010. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Drágám hány éves vagy 10?

Na de csak annyi "ciki" egy fiú szemébe mondani hogy NEM. KÖZTÜNK SEMMI NEM LEHET!


Ez ciki ezért megírom vagy ilyenek vagy lekoppintom magamról.


SAJNÁLLAK!

2010. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

21L vagyok. Én mindig is a szemébe mondtam az illetőnek, lehetőleg minél hamarabb, hogyha nem érzem, hogy lehetne bármi is a dologból. Nem fair az a típusú lekoptatás, amit te kaptál, bár sokan élnek vele a csajok közül.

Persze én is kínosan érzem magam közben, meg sajnálom szegény fiút, de tudom, hogy sokkal rosszabb lenne, ha még hetekig-hónapokig reménykedne. Valószínűleg én azért oldom meg így, mert jól bele tudom képzelni mások helyébe magamat.

2010. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet egymás szemébe nézni, és megmondani, hogy miért nem, mert akkor a nő lesz a világ legkegyetlenebb és szívtelenebb lénye.
2010. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányok 99%-ában nincs annyi gerinc, h annyit mondjanak h "nem kellesz, mert ronda vagy".
2010. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!