Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem a volt pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a volt pasim? Miért viselkedik ilyen kétértelműen

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel pár hónapot voltunk együtt,majd egyszercsak úgy éreztem nekem már többé nincs rá szükségem,ezért megmondtam neki,hogy legyen vége.Ő természetesen nagyon kiakadt,hogy ilyen hirtelen közlöm vele a dolgokat.Másnapra meggondoltam magam,elkezdett hiányozni,felhívtam,hogy találkozzunk,de már nem volt benne biztos hogy ráér és még aznap véget vetett a kapcsolatunknak mondván, hogy nem szerelmes belém.A szakítás után pár nappal közölte,h új barátnője van,akibe nagyon szerelmes.Az új kapcsolatának pár nap múlva vége lett, aztán megkeresett engem a barátaival, de nem visszajönni akart,hanem elég durva hangnemben beszéltek velem stb.Eztán már nem keresett,és én sem őt. Az egyik barátjával később majdnem összejöttem, de nem történt semmi.Pár hónap múlva megkerestem,hogy nem szeretné-e újra kezdeni,és mondta,h gondolt rá ő is,és azóta nem volt senkivel,de most megint van valaki a képben,aki tetszik neki,és aki miatt nem tudja mit akar tőlem,és azt akarja hogy várjak rá,amíg eldönti.Hónapok óta megy ez a huza-vona,néha megkeres és mondja, hogy gondol rám és velem akar lenni és találkozzunk, aztán pedig egy darabig megint nem keres. Nem értem, h mit akar...

21L

...és a srác 23


2010. ápr. 16. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, Te vagy a biztos pont neki ahova visszamehet, ha az 'újakkal' nem jön össze a dolog... Csak nehogy a nincs ló jó a szamár is esetébe kerülj, mert gondolom azt nem szeretnéd... Ha nincsen különösebb oka, és tényleg akarná, akkor már ott lenne veled...

Ha így nem jó neked állj elő konkrétan, hogy mondja meg mit akar, mert ez neked így nem jó!


22F

2010. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor hagyd az egészet, keress valaki mást.
2010. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nevetségesen gyerekesek vagytok mind a ketten. Mintha 13 évesek lennétek....
2010. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!