Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem tudjjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem tudjjátok meghallgatni a pasikat, aki csak kicsit nem üti meg a mércét (persze akik ilyenek)?

Figyelt kérdés

Nézzük az esetemet: jópár hétig barátságban voltam egy hasonló korú 24 lánnyal. Nemrég szakitott, igy randira hivtam, és szerintem jól sikerült. Persze nem nyomulhattam, hiszen 2 éves kapcsolaton volt túl, és 2 hónapra rá sikerült elhivni. És egyébként is látszott rajta, hogy most jól elvan egyedül.

Na mindegy, megpróbáltam volna másodjára is, és jöttek a lekoptatások: nem érek rá, munkám van, nem tudok többet igérni a levélnél. Én pedig el akartam volna mondani, hogy mi van.

Én csak azt nem értem, hogyha esetleg még sejtitek is hogy van valami, miért nem tudjátok végighallgatni a másik felet? Oké, hogyha nem akarjátok őt, mint pasit, az rendben van. De nagyon gyakran igy oldjátok meg a dolgot: nem válaszoltok, nem reagáltok, keresztülnéztek rajtunk. És láttam már több olyat is, hogy első randi után eltüntök...


Miért nem tudjátok meghallgatni a másikat? Ennyire nem lehet esélyt adni annak, aki kicsit is nem üti meg a mércét? (kinek nem inge...)


2010. nov. 10. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyi, szerintem ne vedd magadra. Nem hiszem, hogy az a baj, hogy nem ütöd meg a mércét. Hanem valószínűleg nem tette még túl magát a kapcsolaton a lány. Írtad is, hogy úgy tűnik, nem nagyon akar mostanában kapcsolatot. Mit szeretnél egyébként elmondani neki? Hogy szeretnél tőle többet? De hát a jelek alapján valószínűsíthető, hogy mit válaszolna. :( Ez miért lenne neked jó? Szerintem az egyébként nem levegőnek nézés, hogy azt írja, hogy sok a munkája meg nem ér rá. Az lenne a levegőnek nézés, ha sz*rna válaszolni neked.
2010. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, azt szeretném. Csak tudod lehet, hogy másvalaki is szemet vet rá, akinek lesz lehetősége elmondania ugyanezt (hangsúlyozom, hogy lesz lehetősége, és nem az, hogy ő merte, én meg nem!) Amúgy el mondtam igen, kisebb vallomás keretében, nem is válaszol rá 5 hónapja
2010. nov. 10. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:

nem jöttél be neki,ennyi

egy csaj ha nem tetszik neki elsőre a pasi,minek randizzon másodszorra is?

egy lány

2010. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen. De miért nem lehet úgy elintézni, hogy egyik se húzza a rövidebbet?
2010. nov. 10. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akar megbántani, mert talán barátként fontos vagy neki, de hát dugni nem akar.


Lehet úgy gondolta bunkóság lenne neked konkrétan megmondani, hogy nem jön be neki a szőrös melled.

Most csak mondtam valamit :)

2010. nov. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonlo cipőben. A csajjal emaileztem de irt neki más is 1x randiztunk és le lépett néha irtam neki de válasz nem jött. Aztán majd egy év mulva amikor kidobták akkor irt hogy én teszettem neki és hogy nem is kerestem. Mert hát ha leszarnak azt miért keresem??? Na mindegy a csajok is szemetek néha :D
2010. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert néha kellemetlen megmondani az ilyet. Igen, oké, tisztességesebb, de nem mindenki tudja jól kezelni az ilyen helyzeteket.


Pl. volt egy srác, csak akkor volt vele jó, ha ittam.Ne tudd meg, hogy mi mindennek hordott le, amikor ezt megmondtam neki...

2010. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sajnálom. De van aki nem hordja le a másikat. Mert nincs abban semmi baj, ha az egyik fél úgy találja hogy nem. Csak akkor mégis le kéne ülni beszélni, lehetőséget adni a másiknak, hogy elmondja amit akar. És ha akkor sem, semmi gond: a fiúnak kicsit lesz rossz, de tudja, hogy végigvitte, elmondott mindent, nem volt gyáva. A lánynak is bizonyára kellemesebb érzés (vagy nemtudom, még nem voltam lány), hogy valaki udvarolt neki, illetve nőnek tartotta. És ekkor senki sem húzza a rövidebbet.


Mert igy mivan? A lány mindenfélét beképzel a pasiról, hogy ez is hülye mert nem ért a szóból, biztos csak a szex kell neki stb, nem ad neki esélyt hogy tisztázza magát a pasi. A pasi meg epekedik, majd reménykedik, aztán kételkedik, aztán megharagszik. És ilyen miatt vannak az excsajok.hu szintű oldalak. És hogyha évek múltán véletlenül szembemennek egy utcában, a pasi inkább átmegy a túloldalra, vagy sértődötten elmegy mellette. Talán még jobban is érzi magát, hogy nem sikerült akkor egy ilyen hálátlan döggel... pedig egyik félnek sincs igaza! Csak ehhez beszélni kell egymással!


Hölgyeim, biztos ez a módja?

2010. nov. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!