Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza volt? Tényleg én vittem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza volt? Tényleg én vittem túlzásba?

Figyelt kérdés

a barátom azért szakított velem mondván hogy túl féltékeny vagyok...

mert h. ő irogatott egy csajnak tiszta nyálas szövegeket meg telinyomta szivecskékkel.. de nyugodjak meg mert ő csak a haverja.. meg ennek a lánynak akkor is írt amikor nekem már aztmondta h alszik, vagy megy mert rosszul van...


2010. nov. 27. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepődék meg, hogyha pár nap múlva összejönne ezzel a lánnyal.
2010. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt igaza!
2010. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem volt igaza, mitn ah az első hozzászóló is írta , én sem lepődnék meg ha pár nap múlva összejönne a csajjal.

én komoly kapcsolatban élek, már több mitn 1 éve és a barátomnak is van 1 havernője, akivel volt egy kis incidens, és kicsit provokáló képeket láttam róluk, nem csók meg semi iylen, és én beszéltem őszintén a abrátommal, és ő is bevalotta h igazam van és h neki se esne jól és már enm csinál semmi provokálót.

2010. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se azert szakitott es jogos volt a feltekenyseged.
2010. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi mindnekinek :)

hát énis beszéltem vele, de rögtön azjött h. miért vádaskodok...

2010. nov. 27. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem hogy ez mikor tőrtént ?

csak kiváncsisgból...

És mi a pasid neve?

16/L

2010. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is jogos volt a féltékenységed...
2010. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D miért érdekel hogy mikor volt? meg hogy kivel?? :O
2010. dec. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!