Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzásba vittem a hisztit, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba vittem a hisztit, és ott akar hagyni. Ha megváltozom vissza tudom még szerezni?

Figyelt kérdés

azt mondta ad még egy esélyt, holnap beszéljük meg.7hónapja vagyunk együtt, és ha tehetném mindent máshogy csinálnék.Volt aki ilyen helyzetben volt amiben én? kérlek titeket adjatok tanácsot.Kérlek titeket

18/L


2010. máj. 2. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell hisztizni és házisárkánykodni
2010. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ejnye, ti nők nem hiszitek soha el, hogy a hisztiket mennyire nem tolerálják a férfiak. De persze ettől még nem hinném, hogy tényleg meg akar tőled szabadulni. Ha mégis akkor valami más is van a háttérbe.
2010. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most jöttem rá hogy mennyire hülye voltam, és ha tehetném vissza fordítanám az időt. azt mondta hogy még szeret, és ad egy utolsó esélyt
2010. máj. 2. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó. Mutasd meg neki, hogy te mennyire szereted és feletesd el vele ezt a nagy és felesleges hisztit. Ti nők mondjátok mindig azt, hogy ha gond van akkor le kell ülni és értelmesen megbeszélni, a férfiak esetében ez kiegészül a soha ne hisztizz szabállyal :D
2010. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon megnyugtattál, remélem hogy igazad lesz:) szeretem szeretem , és soha nem akarom elveszíteni.:) köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 2. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
a női önbecslésedet azért ne veszítsd el! nem kell ezentúl mindent a pasira hagyni!! leültök, megbeszélitek a dolgokat, jóváteszed a hisztidet és kész. ha legközelebb sem tetszik valami, határozottan állj ki a véleményed mellett és kész. nem kell durcizni és hisztizni, abból nem ért 1 pasi sem :)
2010. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aminek vége, nem szabad erőltetni. Ebben a korban érdemes inkább továbblépni és tanulni a hibádból, a következővel könnyebb lesz.
2010. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!