Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok a szőrös fiúkat/férfiakat? :/

Figyelt kérdés

most nem arról van szó, hogy borotválkozunk-e vagy nem... az más dolog

én arra gondolok, hogy a lányok elvárják a férfiaktól hogy borotválják ők is az intim zónát és a hónaljukat... úgy hallottam lassan már a csupasz mellkas és láb is "elvárás" vagy mi...

nem vagyok én öreg (17), de én úgy emlékeztem a szőrös test az a férfiasság egyfajta szimbóluma és gondolom a lányok arra buknak, aki férfias...



(szerintem nem arról van szó szerintem hogy a nem borotválás igénytelenség lenne... egy ideig én is borotváltam a nemi szervem és a hónaljt is, de aztán elegem lett az egészből)


2010. nov. 27. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
mondjuk ez kicsit durva de jogos... lehet valaki igazi nő attól hogy elvár ilyet, ez nem ettől függ... ugyanakkor én akárhol leborotválnám magam csak a hónaljamat ne kellene! na jó meg a lábamat se
2010. nov. 27. 19:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Kukit érdemes borotválni, mert ha orál van senki sem szeret szőrszálakat köpködni, illetve a hónaljat, mert már a pasiknál se divat a hónaljkutya.

Szőrös mellkas, láb még elmegy, de a szőrös hát egyenesen undorító.

A borosta meg szexi:)

2010. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
a farok nem szőrös, csak a környéke... ahol szőrös ott nem kell szopni
2010. nov. 28. 01:57
 14/17 anonim válasza:
Nekem eddig csak olyan barátnőm volt aki nem szerette a szőrt,pedig rajtam van bőven.Egyiknél sem volt kizáró ok,nem utálkoztak,de rábeszéltek,hogy szedjem le.
2010. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

jó mondjuk szerintem engem is rávennének :D ez lehet hogy ellentmondás a korábbi véleményeimmel, de befolyásolható vagyok... :D


amúgy amíg nincs senkim, egyszerűen hülyeségnek, és fölösleges kényelmetlenségnek érzem

2010. nov. 29. 13:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nincs senkim jelenleg mégis borotválom magam rendszeresen. Lehet, hogy ezért is várom el a pasiktól is. De nem feltétlenül muszály. Csak én úgy vagyok vele, ha már én képes vagyok ezzel pepecselni 2-3 naponta akkor már a pasim is megtehet ennyit értem. Bár ha annyira ellene lenne nem kényszeríteném:) Nem tudom miért van ez így nálam de jobban tetszik a szőrtelenített verzió mint a szőrös. De nem muszály ott leborotválni, trimmelni is lehet, az is szexi, csak ne legyen dzsumbuj:)
2010. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na, akkor én vagyok az egyik élő ellenpélda. Teljesen felesleges, hogy szőrtelenítsen egy pasi...

17/l

2012. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!