Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok a szőrös fiúkat/férfiakat? :/

Figyelt kérdés

most nem arról van szó, hogy borotválkozunk-e vagy nem... az más dolog

én arra gondolok, hogy a lányok elvárják a férfiaktól hogy borotválják ők is az intim zónát és a hónaljukat... úgy hallottam lassan már a csupasz mellkas és láb is "elvárás" vagy mi...

nem vagyok én öreg (17), de én úgy emlékeztem a szőrös test az a férfiasság egyfajta szimbóluma és gondolom a lányok arra buknak, aki férfias...



(szerintem nem arról van szó szerintem hogy a nem borotválás igénytelenség lenne... egy ideig én is borotváltam a nemi szervem és a hónaljt is, de aztán elegem lett az egészből)


2010. nov. 27. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert emberek vagyunk és nem wookiee-k.
2010. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha egyszer elkezded borotválni, nem néz ki jól, ha abbahagyod. Na ezt lehet, hogy nem szeretik. És meg is értem.

Van aki szereti a szőrös férfiakat. Van akinek a szőrtelen tetszik jobban.

2010. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Engem egyedül a hónalj elvárás, meg hogy azért az intim részeken is rendbe tartsa magát. Nem kell feltétlenül tök csupasznak lennie, csak azért mégis. Többi helyen egyáltalán nem zavar.
2010. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy mindenki ezt gondolja...? A szakáll kellemletlen és nem szép, a szőrös mellkes szintén nem túl vonzó nekem de amúgy a többi rész nekem mindegy hogy van...
2010. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A lányok egy rész szereti, egy része meg nem. Nekem személy szerint sokkal férfisabb egy karbantartott intim szőrzet (értsd: ha nagyon hosszú, akkor pici nyírás), mint a tök csupasz.

De intim tájékon én sem szőrtelenítek teljesen. De ha vki előállna a kéréssel, hogy csupaszítsa le, bizony megmondanám neki, hogy akkor ő is:D

2010. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
csupaszítsam*
2010. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

pont a hónaljat borotváltam a legnehezebben


elsőnek meg üzenem hogy nem vagyunk wookie-k de attól még lehetünk szőrösek, úgyhogy ez rossz példa

2010. nov. 27. 16:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Szeretem a szőrös férfiakat, én is csak a hónalj borotválást várom el, a többi lehet akármilyen szőrös is, mivel szeretem a párom.
2010. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnálhatod, hogy most vagy 17...elb@szott egy generáció a tiétek. Azért megsúrom, hogy a NŐK (nem a kislányok) nem szeretik a csupasz férfiakat. Én is úgy gondolom, hogy egy férfi szőrös a lábán, hasán, mellkasán. Ami az intim testrészt illeti, az előbbiekből adódóan nevetséges, ha csupasz. Ugyanakkor a jumanji meg igénytelen. Én a fél centisre nyírásra szavazok - párom úgy csinálja, és ez a legjobb megoldás szerintem.

21/L

2010. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te fogod megmondani ki az igazi nő és hogy azok mit szeretnek... Ez kb olyan butaság mint hogy minden ember szereti a palacsintát...
2010. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!