Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén lesz a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén lesz a barátnőm szülinapja.. Ott aludjak nála, vagy ne?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy tartsuk meg, de csak 4esbe. Neki van barátja, és ő is ott lesz. Illetve.. a barátjának a haverja is, akit persze én is ismerek elég régóta, és nagyon tetszik. Bár már egy bulin együtt voltunk, és történt egy s más. de az is több mint 1éve volt. De most tök össze jönnék vele, de egyszerűen nem tudok magyarázatot adni, hogy miért. Elvileg hétvégén, pont annál a srácnál fogunk lenni. Szerintem megfogja kérdezni tőlem a pasi, h ott alszom e nála. De ha ott aludnék, akkor tuti, hogy nem alvás lenne a vége. És nem is ellenkeznék, de úgy hiszem, hogy nem lenne ez helyes, hogy ilyen hamar beadom a derekam, pedig én is vágyom rá. :S de nem tudom mit tegyek. a pasik azt becsülik, hogyha egy lány nem hamar kapható?igaz? de nekik az is jól esne, ha együtt tölthetnek egy éjszakát is egy lánnyal.. ti milyen tanácsot tudnátok adni?
2009. jan. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha úgy viselkedsz mint egy rib@nc, úgy is fognak kezelni, mint egy rib@ncot.

Ne várj megbecsülést egy olyan férfitől, aki előbb akar veled szexelni, mit szeretkezni. Előbbb pettingelni, mint beszélgetni. És előbb vesz neked buszbértletet haza, mint virágot.

2009. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Bizony nem lenne helyes. Szerined az a pasi miért megy oda? Mert tudja, hogy mi lesz belole. Ne csinálj magadbol hulyét, verd ki a fejedbol de nagyon gyorsan. Ha nem akarod, hogy az legyen belole, hogy egy konnyen kaphato kis csaj legyen beloled! Utana már csak akkor fog megkeresni ha akar valamit, mert tudja hogy bele mész. Az elso valasz ado, keményen de a valoságot irta le, olvasd el egy párszor és dontsél belátásod szerint! De szerintem ne mennyél!
2009. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Könnyen elképzelhető, hogy könnyen kaphatónak tart, mivel: "egy bulin együtt voltunk, és történt egy s más". Ezek után lehet, hogy már csupán ennyire számít, csak akkor gondolom nem volt olyan fontos, hogy mit gondol majd rólad. Persze tehetsz egy próbát, hogy ott alszol, de visszautasítod, és majd kiderül, tetszik-e ez így is neki. Viszont nem azt vettem ki az írásodból, hogy amúgy érdeklődne utánad, szóval nem igazán értem, hogy ha összejönnél vele, miért akkor szeretnéd, miért vársz addig, hogy ott aludj nála, de persze aztán nem szexelnél vele... mindegy; lehet, hogy csak az én logikám kevés ehhez. Remélhetőleg a fiú mgérti...
2009. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nejj el, florotlj vele stb. de ne aludj ott. vagy ha ottalszol es kezd eljarni a keze jelentsd ki h pettingnel tobbet MEG NEM. igy ha tenyleg erdekled fel fog keresni. :p ;) es komolyabban is fog kezelni.
2009. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!