Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányom szülinapja lesz a...

Lányom szülinapja lesz a hétvégén, pár kisgyerek jön át, mit készítsek? 7 éves

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pici fasírt golyók,ubi sajt felszúrva kis pálcákra,fogpiszkálóra?
2009. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szendvicseket,amin van sonka,paprika,uborka,meg piros arany
2009. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kis szendvicsek jó ötlet, tedd be kicsit sütőbe, a melegszendvics tutibb. Csinálhatsz kókuszgolyót is (gyerekeknek rum aroma nélkül!) Egyszerű elkészíteni, nálunk kihagyhatatlan az ünnepekkor. Házi csokitortát is könnyű készíteni, vagy túró tortát.
2009. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp inkább kis falatkákat v rendelj pizzát azt szeretik ,meg rágicsákat...
2009. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a barátnőm kislányának a szüleinapjára késziettem katica formájú tortát, és mini pizzákat. Szerintem jó ötlet még az is, ha különböző hidegtálakat csinálsz, francia saláta, tojás vagy krumplisali. Vagy töltött tojásokat, azt lerakod egy tálcára szúrsz bele fogpiszkálókat és sajtból neki csinálsz fejet, kész is a sok kis hattyú. A mini fasirtgolyó is jó ötlet amit az első válaszoló irt. Boldog szülinapot kivánok a kislányodnak!
2009. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előttem elhangzott vélemények egytől egyig jók, nem is igazán tudom mivel kiegészíteni. Boldog Születésnapot a kislányodnak! :)
2009. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb a sok kis falatnyi finomság, szendvicskék, hogy a gyerkőcök inkább játszanak, de maradjon hely a tortának is. Csinálj szendvicskatonákat margarinnal, felvágottal vagy kolbásszal, párizsival, sajttal, esetleg egy kis salátával, főtt felkarikázott tojással. Piros aranyat én nem tennék rá, helyette esetleg egy pici mustár még rá, majonéz vagy ketchup.

Az aprószendvicsek után jöhetne egy kis süti, kókuszgolyó vagy hasonló pár falatnyi finomság, rágcsák, chips esetleg.

2009. nov. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!