Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig áll el a hűtőben a...

Meddig áll el a hűtőben a székelykáposzta? Hétvégén megcsinálhatom már a karácsonyi ebédet? Csak hogy ne ússzak el a sok munkával, mert a gyereknek is akkor lesz a szülinapja.

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tàrolnàm 4 napig!Abban tejföl,és hus is van!Szoval inkàbb végezd a többi munkàt hamarabb és ezt utoljàra.

De a pörköltöt elkészitheted,lefagyaszthatos,és utàna csak a kàposztàt kell megdinsztelni,és addig kiolvad a pörkölt,rà a kàposztàra,és ugy frissen bele a tejfölt.

2009. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor ha ma megveszem a savanyú káposztát, akkor az eláll úgy magában igaz? A húst meg lefagyasztom hozzá.
2009. dec. 18. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze a kàposzta ez hogyne àllna màr el?Csak a hus,és a tejföl a bajos.Igen a husit fagyasztd le csak.
2009. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm! Nem vagyok túl tapasztalt, nemrég költöztem külön a párommal anyutól.
2009. dec. 18. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megcsinálhatod, nem lesz semmi baja. Sőt inkább lesz ideje rendesen összeérni. A tejfölt meg nem bele kell tenni, hanem tálaláskor rá.
2009. dec. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!