Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök ettől a féltékenységtől, de miért?

Figyelt kérdés

4és fél hónapja vagyunk együtt.Nagyon kell magam fékezni hogyha nem szeretném elveszíteni a barátomat.Nagyon jól megvagyunk,csak egy baj van a férfiakban nem túl nagyon tudok már bízni, volt egy rossz kapcsolatom ahol szinte csak átverés volt több éven keresztül.

Tudom hogy amit előtte más elrontott azt nem rajta kellene kiadnom.Próbálom is türtőztetni de voltak belőle veszekedések.

Például legutóbb csúnyán összevesztünk elég feltünően megbámult egy nőt az utcán de nagyon sokáig, én pedig szóltam hogy ne ennyire feltűnően, nagyon ideges lettem egyszerűen eluralkodott felettem a zöldszemű sárkány.

Ez elmúlt kibékültünk azóta veszekedni sem veszekedtünk, de ma néztem a facebookon hogy írt a testvére volt barátnőjének hogy miért nem alszik?Végülis beszélgetés nem is volt, mert a csaj írt valamit visszakérdezett és aztán a párom lelépett hogy ő már megy szia jó éjt, kész de annyira idegesítő a tesója volt csaja most miért?Óh de hülye vagyok istenem.Persze szólni sem szóltam semmit,csak elkezdtem aggodalmaskodni.Na végülis zavar hogy ilyen vagyok és néha kitör a botrány ezek miatt pedig próbálok ezen változtatni, csak néha fejjel megyek a falnak, és nem számolok el 10ig mielőtt szólnék ez főleg személyesen szokott lenni.


2010. nov. 24. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ország legnagyobb érmeválasztéka Modern–Régi–Magyar–Külföldi érmék
2010. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
???
2010. nov. 24. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:

gyaa velem is ezvan :S

a barátom mellettem is bámulja a csajokat :/

főleg a discoba.. elment előttünk egy plázap.csa.. miniszoknya hogy a s.gge kint van és még utánna nézett.. mérges is voltam de ő nem vette észre..

2010. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:S valahogy át tudom érezni :s pedig elhiheted én sem vagyok egy bálna de hát mindent a szemnek semmit a kéznek de akkor is nem bírom magamba folytani az a legrosszabb
2010. nov. 24. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert önzőek vagytok. Gyenge vackok!
2010. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez így van! Ha az önzőség fájna a nők már réges régen kihaltak volna! Változtass az önzőségeden!
2010. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő tuti, hogy szoknyavadász férfi..
2010. nov. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem önzőség, kapja be az ilyen férfi! Ugyanazt kell velük csinálni, bámuld meg a férfiakat, vagy kellesd magad, még ha nehéz is..
2010. nov. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!