Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, akit elvileg vigasztalnom kellene. Én is tetszem neki, de félek, hogy még nem tette túl magát a csalódáson. Mit kellene ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/L vagyok és kb fél éve az egyik ismerősöm, pontosan jó barátom, aki egy 23 éves pasi, szakított a barátnőjével, mert az megcsalta, de a srác nagyon szerelmes volt, s nagyon összeomlott. Nem akartam, hogy butaságot csináljon ezért többen megbeszéltük, hogy a baráti körből mindig lesz vele valaki, amíg túl nem teszi magát a dolgokon. Mivel egyedül én voltam szingli, nekem volt a legtöbb időm, így én voltam vele a legtöbbet. Sokat beszéltünk és megismertem egy teljesen más oldaláról is és szerelmes lettem belé. De ezt neki nem mondtam és titkoltam is, csak közben kezdem érezni, hogy én sem vagyok közömbös számára, viszont mindketten úgy vagyunk vele, mintha tilos lenne, s egyikünk sem ad egyértelmű jeleket, csak lehet érezni. Viszont attól félek, hogy a srác még mindig szereti az előző lányt, vagy ha pl nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy mi azt elképzeljük, akkor nem segítek neki, hanem még nehezebb helyzetbe hozom...

Szerintetek mit kellene csinálnom?


2010. nov. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tilos. Szerintem ha tisztelitek, mi több megbíztok egymásban, és valami gyengéd is ki akar bontakozni, hát engedjétek.
2010. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Várj még amíg kiheveri vayg egyértelmű jelet nem ad!Ha kiheverte de nem lép akkor lépj te!!:D

Biztos összejön!Drukkolunk!:)

2010. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van!
2010. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másodiknak is! Persze harmadiknak is:P
2010. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem se tilos! mikor beszéltek akkor említsd meg neki h tetszik neked meg hogy már többet érzel mint barátot és majd utána kiderül hogy ő is így érez e vagy szeretné e hogy megpróbáljátok.Egyszer el kell felejteni a volt barátnőjét :)
2010. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én rákérdeznék hogy nem gondolja úgy hogy könnyebb lenne a felejtés egy új ember oldalán ? aki szereti és fontos neki..
2010. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!