Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos :S a többi lent!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos :S a többi lent!?

Figyelt kérdés
Amikor a péniszemről lehúzom a bőrt akkor középen egy piros folt van nem tudjátok mi lehet? :S De fájni nem fáj S: elég gáz lenne ha anyum vagy apum meglátná (jah és még szűz vagy) Előre is köszi !?
2010. nov. 22. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez, hogy piros folt még semmit nem mond, lehet, hogy normális, lehet, hogy valami fertőzés. Nem látjuk, úgyhogy nem is tudjuk. Szerintem mutasd meg apudnak, ő megmondja mi legyen.
2010. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi de milyen fertőzés lehetne hisz még szűz vagyok :S DE nem merem megmutatni mert egyből azt hinné hogy biztos folyton maszturbálok :S
2010. nov. 22. 14:11
 3/13 anonim válasza:
66%
Szerintem nincs abban semmi gond, nemcsak te csinálod, biztosan ő is csinálta, ne ezen múljon, és ne félj, csak a faterod!
2010. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet a maszturbálástól is, ha mondjuk a kezeden volt valami, de elkaphattál akármit egy nyilvános WC-ben is. Sőt, még a saját törölköződről is akár. Ezért mondom, hogy bármi lehet, még az is, hogy semmiség az egész.
2010. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi de félek apumnak megmondani még mindig és a fertőzésre lehet kapni kenőcsöt vagy valami gyógyszert vagy lehet ebből nagyon komoly probléma is ?:S
2010. nov. 22. 14:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. A legsúlyosabb esetben rámehet a nemzőképességed.

Miután így rád hoztam a frászt, remélem, lesz bátorságod megmutatni egy illetékesnek. :)

2010. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem szeretnéd apudnak mutogatni, akkor irány a helyi bőrgyógyászat-nemibeteg gondozó és ott megnézik és rögtön orvosolják is. És ne szégyeld magad az orvosok elött, nem te leszel az első nekik :)
2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
66%

Srác! az internet eggyik legnagyobb előnye h minden fenntvan rajta! Amikor nekem volt bajom, utánnanéztem.

Igaz kicsit sokat kellett keresgélni, de megtaláltam.

Ja és ha félsz Faterodtól, menny el egyedül dokihoz..énis ezt tettem.

2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon mindenkinek amúgy 13 vagyok nyáron leszek 14 de akkor este amikor fürdök megmutatom fateromnak :)De az egészben az a legfurcsább hogy ma vettem észre :S Nameg az is hogy egyáltalán nem fáj :(((((
2010. nov. 22. 14:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Az egyik fórum most találtam egy fórumozot neki is ezek a tünetei piros de nem fáj mintha ott se lenne most végig olvassom hátha kiderül valami
2010. nov. 22. 14:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!