Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt elhanyagoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka miatt elhanyagoltok egy pasit, aki végül más lányt választ, megbántátok ezt már, lányok?

Figyelt kérdés

Lányok, volt már olyan, hogy valamibe beletemetkeztetek és megbántátok, mert rájöttetek, hogy elszalaszottatok valami nagyot, pl egy pasit? Lehet ez új hobbi vagy munka vagy bármilyen elképzelés által. Tehát elhanyagoljátok egy (vagy több) fiú barátotokat, aki esetleg a háttérben többet akart volna, mert inkább a munkát vagy a hobbitokat válaszottátok, vagy csak "lusták" voltatok egy találkozót szervezni. És hát egy pasikat a "bocs nincs rád időm" dumával igen hatékonyan lehet elzavarni...


tehát volt már ilyen ballépésetek, és rájöttetek, és megbántátok? (mondjuk egy közös baráton keresztül jöttetek rá, hogy a pasi többet akart, esetleg a levelezésekből következtettétek ki végül)


2010. nov. 19. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem fordult elő. Ha én azt mondom nincs időm akkor tényleg nincs és nekem a munkám és a tudásom mindennél fontosabb, szóval legfeljebb bánkódnék egy kicsit, de tudnám, hogy helyesen tettem, amit tettem.
2010. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timi: ) ***** válasza:
Én még nem voltam így...és szerintem nem is leszek.
2010. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan volt h. bulizást hagytam ki pasi miatt,de A szerelmemet sose hanyagolnám, persze volt olyan h. 1-2 nap tanulás v.meló miatt,de hosszú távon nem történt ilyen.AMúgy a jelenlegi párommal együtt élek, szóval ha sokat nem akkor is 1-2 órát biztos találkozunk, vagy ott az egész hétvége.De ez ritka, amikor neki volt sok munkája,akkor is kibírtuk és azt a pár percet vagy órát is nagy örömmel töltöttük.
2010. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!