Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, vagy én vagyok hülye? :D

Figyelt kérdés

Ha egy fiú megkérdezi a másiktól, hogy:

Na áll már a cövek? Akkor az azt jelenti, hogy a kérdezőnek már igen?


Lehetőleg normális válaszokat, bár tudom, hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok :)

*/L


2010. nov. 18. 14:19
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Na ezt most nem vágom. Összezavartál ezzel a mondattal :D
2010. nov. 18. 14:51
 12/40 anonim ***** válasza:

Mi nem nők vagyunk. Vegyünk egy másik példát:

Mit mondd a nő illetve a férfi amikor megkérdik mi a baja?

nő: semmi

férfi: az, hogy elütött a villamos.

Ha a nő "a"-t mond akkor "b"-re gondol. Ha a férfi "a"-t mond "a"-ra gondol.

Szóval a párbeszéd a következő képen alakult volna:

- Neked áll már a f4rkad mert nekem igen?

tehát neki nem állt ezért hangzik csak így:

- Na mi van feláll?

2010. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Én is megértettem! Csodálatos!:D Vagyis megvan az a szituáció amiben ez helytálló! Viszont! Az nem feltétlen a szó szoros értelmében értendő. Lehet ,hogy a kiváltó ok nagyon bejön annak aki kérdezi és így akarja megtudni azt, hogy azoknak vagy annak akitől kérdezi szintén ez-e a véleménye! Viszont nem kell úgy értelmezni, hogy valóban felállt neki.

A lényeg az, hogy hát fel tudná HA AKARNÁ állítani!:D

2010. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Mármint az alany aki az okozat a cselekményben.
2010. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Mivan? :D Bakker, ebbe már belezavarodtam. Legjobb lenne, ha a kérdező részletezné a helyzetet, akkor tudnánk pontos választ adni.
2010. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Szóval van 2 évfolyamátrsam, akikkel szünetben együtt voltam. Mind a kettő fiú. Az egyik legyen Balázs a másik pedig Ádám. Balázsnak lehet bejövök, mert elég sokat nyomult rám. Ádám pedig kért tőlem valamit, ami a táskámban volt, de le kellett érte hajolnom és a segg*m pont ott volt Ádám lábánál. Ekkor kérdezte Balázs Ádámtól, hogy na áll már a cövek?
2010. nov. 18. 15:21
 17/40 anonim ***** válasza:
Ádámnak jössz be, Balázs meg adja alátok a lovat.
2010. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
és ezt miből következtetted le?:D
2010. nov. 18. 15:28
 19/40 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy mint írtad, férfi vagyok és úgy gondolkodom mint ők. Vagyis, Ádám elmondta Balázsnak, hogy sunázna téged, Balázs pedig zavarba akarta hozni Ádámot ezzel a kérdéssel.
2010. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Wow. És még a nők bonyolultak..
2010. nov. 18. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!