Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átver engem a barátom? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átver engem a barátom? Csak én vagyok ilyen hülye, vagy jól gondolom amit gondolok?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, előtte 3 hónappal ismertem meg.Úgy egy hete, mikor ittvolt megnyitotta a freemailjét és egy társkeris üzije volt, megkérdeztem mi az, erre semmi, és ezt követően hamar elhúzott. Ezután én beléptem és megnyitotta véletlenül a gép újra az övét, hát gondolhatjátok hogy megtaláltam amit kellett!

Végig fenn volt, miközben még nézegette is az oldalt előtte egy hétettel leszedett mindent iwiwről képeinket azt hogy kapcslatban van stb. EZ pl csak azért zavar mert ha kavar valakivel akkor miatta volt gondolom. Nem tudom hogy deríthatném ki hogy mi van megbocsátottam, mert szeretem de rohadtul érzem magam nagyon.Minden pillanatban azt lesem hogy mi lehet, mikor ver át!Nem bírom, kérlek segítsetek!


2009. febr. 23. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sok fájdalomtől kímélheted meg magad, ha most szakítasz az ilyen simlis alakkal. Ott a bizonyíték...nem kell ezt ragoznia sem.
2009. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát, eléggé úgy fest, hogy van valami titkolni valója... Szerintem kérdezz rá, hogy miért törölte a képeiteket, meg a beállítást wiwen. Ez teljesen publikus, te is láthatod, nem "kell hozzá" az íméljeit megtalálnod és elolvasnod.

A másik meg az, hogy ha 4 hónapja vagytok együtt, annyit igazán kérhetnél tőle, hogy törölje a regisztrációját az adott oldalról. Ha ezen fölhúzza magát, vagy elkezd veled vitatkozni, megintcsak gyanússá válik. Próbáljátok megbeszélni, ha nem megy, szerintem add ki az útját, még mielőtt késő lenne. Nem hiszem, hogy csak haverkodni jár föl a társkeresőre...

2009. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele. Én elmondanám hogy láttam a freemailjében azt amit titkolt, és tudsz mindenről. Nehogy te szenvedj emiatt, ha ő megcsal akkor szembesítsd. Ha dob, akkor is legalább megnyugodtál, hogy le van tudva, és nem kell rágódnod rajta. Nekem ha volt ilyen, szóvá tettem, volt belőle nem is kicsi balhé, de tanult belőle...

ezek után ilyen esetben én ezt tenném. Először nehéz, de egy ilyen után hasonló dolgokat könnyebb megbeszélni, viszont ilyenek nem fognak történni, vagy szólsz neki hogy bármi hasonló, és szakítasz.

2009. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

+ a 2. hosszászólóval teljes mértékben egyet értek.

A kapcsolatunk elején 3-4 hónapig én is regelve maradtam egy társkeresőn, de úgy, hogy nem látogattam az oldalt, és max, 4 hónap múlva töröltem magam.

Végső eset: ha be tudsz lépni a mail-jébe, a társkeresőről küldj jelszó emlékeztetőt, átírod, belépsz és törlöd a regisztrációját. Aztán remélsz hogy nem regel újat.

2009. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de már kértem hogy adja meg az msn jelszavát csak az nyugtatna meg de leszarja hogy hogy fáj

és hgy nem tudok addig túllépni amíg nem látom

2009. febr. 23. 22:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy hete hogy gyomoridegem van, de ő még ezt sem hinné el nekem. Tudom, hogy reménytelen így, mert nem tudok olyan lenni mint régen. Azt mondja hogy semmi nem volt, de én nem tudom az az igazság hogy ezelőtt az eset előtt már 2 héttel éreztem hogy valami nem stimmel!:((((
2009. febr. 23. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy az, hogy nekem ez elég bizonyíték lenne ahhoz hogy faggassam őt, ebben az ügyben. Az ember nem barátkozni jár fel egy társkeresőre. És ha 3-4 hónap után nem alakult ki egyfajta bizalom vagy megtört, abból hidd el semmi jó dolog nem jöhet ki. Beszéljétek meg ezt, ne csinálj magadból hülyét!

2009. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
azt mondom vegyél erőt magadon és vess véget ennek a kapcsolatnak.tudom h milyen érzés ,és hidd el , nem csak írom ,tényleg tudom... hagyd ott mielőtt tönkremész.
2009. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végigsírtam az éjszakát,olyan szinten érzem magam üresnek. De úgy gondolom, hogy énis hibás vagyok mert én is sokmindent elrontottam! Nem tudom mikor mászok ki ebből, ő volt az első akit igazán szeretek!:(((((
2009. febr. 24. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!