Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 160cm,58kg sok? Vagy fogyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160cm,58kg sok? Vagy fogyni kéne (mert szeretnék)?

Figyelt kérdés

80B mell,a többit nem tudom :D


13/L


2010. nov. 14. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy grammot sem kell fogynod! Így vagy nagyon szép!
2010. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont jó :)
2010. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi bajom nincs a betűiddel.
2010. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megmondani.

Sok mindentől függ.Mennyire erős a csontozatod,izmos vagy hájas vagy...Egyik osztálytársam versenyszerűen sportol,51 kg a 160 centijéhez és azt mondja fogyni akar.Hülyét kapok tőle,hiszen ő izmos,nem hájas.Nagyon jó alakja van!Van olyan osztálytársam is,akiről amikor megtudtam,hogy 59 kg azt hittem,hogy leesek a székről.Tudni kell arról a lányról,hogy magas és vékony,a csípője látszi,hasa alig van,feneke sincs szinte.


Ha egyenletesen oszlik el ez az 58 kg,akkor nem vészes.Valószínűleg kicsit teltebb lehetsz,ami nem feltétlenül hátrány.

Ha viszont tényleg fogyni akarsz ésszel tedd!Ne koplalj,mert nem ér semmit.

Tartsd be az alapszabályokat,és minden rendben lesz:

- Napi 5 étkezés.

- Napi 2l víz vagy tea (ízesítés nélkül).

- Kerüld a nassolnivalókat és az üdítőket.

- Egyél változatosan.

- Minden nap egyél gyümölcsöt és zöldséget.

- Mozogj rendszeresen,általában heti 3-4 alkalommal javasolt.Nagyon jó alakformáló pl. a futás/kocogás,a biciklizés,az úszás.Emellett otthon lehet tornázni,hogy izmosodj egy kicsit (felülés,lábemelgetések,guggolások stb.)


15/L (Egyébként én 161cm és 57 kg vagyok.Arányosan oszlik el rajtam a súly,mások szerint pont jó,szerintem lehetne fogynom 3-4kg-t.)

2010. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy héten 3x edzésre járok(kosárlabda,amibe beletartozik az erőnléti edzés pl.futás,fekvőtámasz,hasizom,stb.)+itthon csinálok mindennap 300 hasizmot,mindennap 2 alma,és hát próbálok spenótot meg hasonlókat enni :D
2010. nov. 14. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is pont 160/58 vagyok. :/ És dagadtnak érzem magam. Kin hogy oszlik el. :/ :X

17L

2010. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem fogynod kéne.176cm/55kg 15/L
2011. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!