Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek meg van írva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek meg van írva előre a sorsa?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom igen. Ezt arra alapozom, hogy soha sem lesz barátnőm. Ez szinte tuti. A lányoknak egyszerűen nem tetszem. Így máris meg van pecsételve az életem. Így irtó unalmas az életem is.

Ismerkedjek? Hagyjuk már... Attól nem lesz barátnőm, ha megismerek néhány embert. Másnak csípőből megy. Minden bulin fel tudna szedni x+1 csajt. Nekem meg nem jut senki. Semmi önbizalmam sincs. Már egy apró dolognak is örülni tudnék, ami adna egy kis lelkiismeretet. De egyszerűen semmi nem történik az életemben. Sportolok hetente. Járok szórakozni. De nagyon üres az életem. És "ahelyett, hogy változtatnék rajta inkább itt sírok". Könnyű azt mondani. Ezen egyszerűen nem lehet változtatni. Amit megírtak előre az fog lejátszódni, amin pedig NEM lehet változtatni.


2010. nov. 14. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Óóh milyen könnyű is bebeszélni, hogy "ez meg vagyon írva, nem tehetek semmit", így máris nem fáj annyira a tudat, hogy képtelen vagy bármit tenni. Emeld meg magad és légy egy kicsit rámenősebb. A tapasztalat mindenütt azt mutatja, hogy a kedves, jófej, segítőkész srácokat csak barátnak akarják a lányok.

Ennyire nehéz beismerni, hogy a gond a Te hozzáállásoddal van? Persze nem tudhatom, hogy milyen a személyiséged, de ha nincs barátnőd, de szeretnél ott nem hiszem, hogy a külső a hiba. Bárhogy nézel ki, biztosan van valaki, akinek az is bejön. Ennyi. Szóval itt a hozzáállásodon kéne módosítani. Szerintem.


Nem azon kell agyalni, hogy jajj, meg van írva, hogy nekem nem lesz, bla bla bla...

Hanem elmenni cselekedni! Használd a kreativitásod, improvizálj, csak lesz valami. Ha elsőre nem jön össze, összejön másodjára és így tovább. Csak rajtad áll, senki máson!


Megj.: Tudom, hogy a stílusom most lenéző volt, de azt hiszem ilyen hozzáálláshoz, ez a stílus szükséges - az arcodba tolni az igazságot, hogy nem egy magasabb erőtől függ, hogy Te mit művelsz az életedben.

2010. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A márkás cuccokra is buknak a csajok, mert abból az jön le h van pénzed. Úgyhogy az esélyed megvan!
2010. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Bárhogy nézel ki, biztosan van valaki, akinek az is bejön."

Ja bocs. Akkor még keresgetek vagy 20 évig. Talán megtalálom.

2010. nov. 14. 18:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is márkás cuccokat hordok, kozmetikushoz járok minden hónapban, szóval adok a kinézetemre... Mégis leszarnak a lányok. Ha alapból nem szép az arcod, akkor csinálhatsz bármit, nem fogod őket érdekelni.
2010. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez tipikus önvédelmi szöveg! Nincs megírva a sorsod, nincs semmi eleve elrendelve, nincs semmilyen kozmikus hatalom, ami keresztbetesz direkt neked!

Persze, így a legkönnyebb: "Nem tehetek róla, gonosz a világ, nem tehetek semmit, ez van..." Hát a nagy lófaszt!

Egyes-egyedül RAJTAD múlik, hogy lesz-e végre-valahára barátnőd, ne próbáld elhárítani a felelősséget!

Ahelyett, hogy ilyen hülyeségeket írogatsz és próbálod sajnáltatni magad, tegyél valamit magadért!

Igenis ismerkedni kell, meg vállalni kell egy csomó kényelmetlen-kellemetlen helyzetet, egy csomó visszautasítást, bele kell fektetni egy csomó munkát. Előbb-utóbb menni fog, de csak akkor, ha teszel érte valamit. Nem fog a sült galamb belerepülni a szádba, ha meg otthon duzzogsz a világra és megutálod a nőket, azzal rengeteget ártasz magadnak.

2010. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy fiú...Őrülten szerelmes vagyok belé!! Nem valami helyes mások szerint. De én megláttam azt benne azt amit senki...hogy milyen rendes másokkal és nagyon jó fej, kedves, megértő stb. Engem ez fogott meg benne. Semmilyen helyes pasi nem kéne meg senki csak ő! Sportol rendszeresen! Hidd el. Egyszer benned is meglátja valaki a szépet!! Ne döntsd el azt, hogy te nem fogsz senkivel se járni meg stb. Ezt nem szabad!! És szerezz önbizalmat!! Hisz egyszer élünk!!! Kapd fel a gatyát és menny!! :DD
2010. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!