Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek meg van írva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek meg van írva előre a sorsa?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom igen. Ezt arra alapozom, hogy soha sem lesz barátnőm. Ez szinte tuti. A lányoknak egyszerűen nem tetszem. Így máris meg van pecsételve az életem. Így irtó unalmas az életem is.

Ismerkedjek? Hagyjuk már... Attól nem lesz barátnőm, ha megismerek néhány embert. Másnak csípőből megy. Minden bulin fel tudna szedni x+1 csajt. Nekem meg nem jut senki. Semmi önbizalmam sincs. Már egy apró dolognak is örülni tudnék, ami adna egy kis lelkiismeretet. De egyszerűen semmi nem történik az életemben. Sportolok hetente. Járok szórakozni. De nagyon üres az életem. És "ahelyett, hogy változtatnék rajta inkább itt sírok". Könnyű azt mondani. Ezen egyszerűen nem lehet változtatni. Amit megírtak előre az fog lejátszódni, amin pedig NEM lehet változtatni.


2010. nov. 14. 17:53
1 2
 1/16 nielindi ***** válasza:
mivel te már eldöntötted, h sosem lesz barátnőd, és az életed egy sz@r lesz, akkor tuti igy is lesz!!
2010. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem én döntöttem el. Ezt írtál meg. :(
2010. nov. 14. 17:57
 3/16 A kérdező kommentje:
*írták
2010. nov. 14. 17:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Cseszed, 100% felelősség a saját életedért!
2010. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ELhiszem,hogy sazrul érzed magad,de nem lehetsz annyira ronda:) ha akrsz küldhetsz nekem képet privibe,megm ondom,hogy mit javíts magadon:) az is lehet,h tök jól nézel ki,csak egyszerűen félős vagy:S na küldj képet,segítek megígérem:) puszi 15/l
2010. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na tessék, egyből a kinézet számít...
2010. nov. 14. 18:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Te tartod rondának magad, v a lányok téged?
2010. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy rondának találom magam. A lányokon nem látom, hogy bejönnék nekik.
2010. nov. 14. 18:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, változtass vmit a külsődön! A lányok csak azt nézik.
2010. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mit változtassak? Márkás cuccokat hordok. Igaz, nem rózsaszín egyik sem.
2010. nov. 14. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!