Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza a lánynak vagy a fiúnak? (SEX)

Figyelt kérdés

van egy lány és egy fiú 3és fél hónapja vannak együtt.

A fiú szinte minden alkalommal együtt lenne a lánnyal, míg a lánynak nem mindig van kedve, persze ez nem sokszor van de előfordul.

Egy eset:

A fiú megint ment a lányhoz,tv-t néznek.A fiú elkezdi piszkálni a lányt, de a srác nem veszi észre hogy a lánynak nincs hangulata hozzá.

A lány rászólt hogy hagyja abba ő most nem akarja, a fiú ennek ellenére próbálkozik.

A lány felült és mondja neki hogy mostmár tényleg hagyja abba nincs kedve.

A fiú végül mondja a lánynak hogy bocsi igazad volt, és hogy hülye.

Légyszíves írjátok le a véleményeteket és aztán elárulom melyik vagyok én


2010. nov. 14. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rögtön észre kellett volna venned, hogy a lánynak nincs kedve.
2010. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom melyik vagy te: A lány! Ez a fogalmazásból simán kiderül. A véleményem pedig az, hogy a szex csak akkor jó ha mindkettőnek jó!
2010. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
én nem értem, hogy mi a probléma. a lány elmondta, hogy nem akarja, de a fiú még próbálkozott egy kicsit, azátn beletörődött.
2010. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a lánynak van igaza. akkor kell csinálni, mikor mindketten akarják egyértelmű..
2010. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha egy friss kapcsolatban már nincs kedve,mi lesz később??

Biztos,hogy szeretik egymást??

Mert ami nem megy,azt nem kell erőltetni.

2010. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetben simán leszophatnád, vagy legalább kiverhetnéd neki. Akkor biztos megnyugszik.
2010. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Toreador ***** válasza:

Nekem is volt már olyan, hogy nem volt kedvem. Egyszerűen fáradt voltam, álmos voltam, nem esett volna jól a mozgolódás, izzadás. Mégis szeretem a barátomat, 8 hónapja együtt vagyunk, és még mindig megőrülünk egymásért.

De csak akkor szabad, ha mindkettőtöknek megvan a hangulata hozzá.

21L

2010. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
süvít, hogy te vagy a lány
2010. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez néha okés, hogy nincs kedved, de belegondoltál hogy mi lenne ha egyszer te is nagyon be lennél indulva és a barátodnak nem lenne kedve? És te meg kezdj magaddal amit akarsz. Neked sem esne valami jól. Ez néha néha működik, de tényleg ha már 3,5 hónapnál ez van :S Nálunk 1,5 év után is csak nagyon nagyon ritka ez.. Na mindegy, ki hogy..
2010. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!