Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt megváltoztatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Nincs barátom,és pár ember az osztályomban kibeszél,azthiszik,leszbikus vagyok..Pedig erről szó sincs,nem is ismernek. Nem tudnak róla,hogy tudom..de mégis valahogy szeretnék ezen változtatni?mitcsináljak? :(

16/L


2010. nov. 14. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
légy nyitottabb a fiúk felé,beszélgess velük,stb és akkor látják hogy a fiúk felé vonzódsz:)
2010. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sok fiú barátom van,suliban is szoktam velük beszélgetni,stb..egyszerűen nem értem..:/

Van egy barátnőm az osztályban,mindig mindent megbeszélünk,sokat vagyunk együtt..De neki van barátja,szóval gondolom ezért vagyok én a leszbi lány..:(

2010. nov. 14. 01:34
 3/7 anonim ***** válasza:

ez mekkora ökörség...mármint a többiek részéről.

Őszintén sajnállak hogy ien ismerőseid/osztálytársaid vannak. :S


amúgy ha azt látod mintha téged beszélnének ki csakúgy menj oda 1 fiúhoz és smárold le. :P

najó ez nem komoly de legalább leszállnának a témáról. :)

2010. nov. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sokat szoktál a fiúkkal lenni? haverkodni oda menni? előbb ezt írtad. pár ember kibeszél? véletlen nem lányok? Nem lehet, hogy irigyek, vagy féltékenyek? amiért te hülyülsz a fiúkkal? Ne foglalkozz velük, ha látják, hogy téged nem érdekel, akkor majd elhagyják a témát. Előbb, utóbb meg neked is lesz barátod:)
2010. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szoktam,viszonylag sok fiúbarátom van:)

Amúgy egyfiú egylány,ők így összejárnak..szóval a lány szerint járnak,de a fiú csak kihasználja..és akkor gondolom azok körében,akikkel nem beszélek napi szinten,ezt elterjesztik..

De akkor..majd felnőnek..:/

2010. nov. 14. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdj beszélni előttük egy pasiról, hogy milyen szép s milyen aranyos ... s akkor észre veszik h a fiúk tetszenek neked..
2010. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen osztálstársakat nagy ívben kerüld el. Ennyi.
2010. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!