Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem tabu témának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem tabu témának? Hogy tudnám ezt megváltoztatni

Figyelt kérdés

szüleimmel sose beszélgettünk semmiről, mert mikor már fel akartak világosítani már rég a fényben jártam :)

haverokkal persze beszélgetünk ilyenekről, de akkor is olyan kényelmetlenül érzem magam.. mintha olyanokról bezsélgetnénk ami tilos.. pedig semmi nincs benne


2009. jún. 13. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem szoktál hozzá az ilyen témákra...én is így voltam...cikinek éreztem ezt a témát...meg minden:)

de ez normális:)

2009. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok??

később nem fog gondot okozni, ma már én is ugy beszélek róla szüleimmel meg barátnőimmel mintha a tegnap esti tv- músórról beszélgetnénk :)

2009. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

khm... 15 :)

csak én vagyok ilyen, többiek képesek mindenre .. azt beszélik hogy milyen volt a tegnapi dugás stb.. a csajok meg h mekkora.. milyen teknikája stb.. csak nekem még nem természetes :D

2009. jún. 13. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
15 évesen ne is legyen természetes!! Istenem...
2009. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a természetes, ahogy te reagálsz. Ez a gátlás egy természetes védelem, amit nem célszerű áttörni. Ha idősebb leszel, ez feloldódik, de nem kell feltétlenül odáig fajulna, hogy a barátnőkkel beszéljük a tegnapi akció eredményét. Én már 34 vagyok, mégis csak ritkán és diszkréten beszélek egy-egy bizalmas barátnőmmel arról, milyen a párommal a szex. Pedig jó vele! Ő se beszéli ki a barátaival, még annyira sem, mint én. Ennek a lényege a VÉDELEM, ugyanaz a gyökere, mint a te gátlásodnak.

A tojást is védjük tojástartóval, mert törékeny és meg akarjuk óvni. A jó szexuáls életnek is előfeltétele az ilyen védelem. Nem kell a gátlásossságod miatt paráznod, ettől még simán felszabadult leszel majd a pároddal az ágyban, sőt nem fogsz beszerezni egy csomó érzelmi sérülést előtte, mert van veszélyérzeted.

2009. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Úgy, hogy erőt veszel magadon.

Rossz a neveltetésed.

2009. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne érezd tabunak, ezek természetes dolgok. Mindenki csinálja, ahogy Te is írtad és a bnőid is megosztják veled a dolgokat. Szóval nyugodtan beszélgess Te is ilyenekről.
2009. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!