Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sír itt mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír itt mindenki, hogy nem talál csajt/pasit?

Figyelt kérdés
Miért nem keres magának valahol?
2010. nov. 13. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert könnyebb leírni, mint kimenni és keresni...
2010. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Tudod könnyebb az önsajnálkozás, mint tenni azért, hogy megtalálja a számára "ideális" párt. Ugye kompromisszumot is kell bizonyos dolgokban kötni és ha már ezt meg kell tenni azt nem nagyon akarják. 30/N.
2010. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, de sajnos olyan is van aki senkinek nem kell, nem fogadják el őt úgy ahogy van.
2010. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kompromisszumon mit értesz? Ez alapján az első utunkba kerülővel összeállhatnánk? Csak azért, mert túl nagyok az elvárásaink?

Ti biztos boldog kapcsolatban éltek azért veszitek ilyen könnyen. De képzeljétek el, hogy azok sem találnak könnyen párt, akiknek igazán nem nagyok az igényeik, és élnek is az élet adta lehetőségekkel. Azoknak ez felfoghatatlan, akik olyan marha szerencsések,hogy mindig találnak maguk mellé valakit. Mert igen, vannak ilyenek. De olyanok is, akiknek sosem jön össze...

2010. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért, te se találsz? Fél tízkor neked buliban lenne a helyed. Szombaton.
2010. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, van akinek tényleg esélye sincs erre, pl én.
2010. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs, aki senkinek nem kell. Az ilyen ember magának nem kell, ezáltal másnak se nagyon, max a szerencsétlen csajoknak. Azoknak, akik sajnálkoznak, nulla családi légköre van, a barátod kényes csajokból és nyálas b*zikból áll. De ha az ember változtat a hozzáállásán, akkor más lesz.
2010. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vágjátok?O.o hát azért m annyira félénkek szegények, h azt remélik, ha itt keseregnek, akk majd 1 rámenősebb vki megsajnálja őket,ír privit, és gondolják, így talán sikerül felszedni vkit:D ...én meg jólelkűen írom nekik a tanácsokat, h mit csináljanak...talán menjenek el a gép elől, nézzenek szét máshol, és így másokat sem zavarnak hülye kérdésekkel. :D
2010. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább maradjanak otthon. Élőben sokkal szánalmasabbak ezek az emberek. A gép előtt legalább anonim szánalmasak. Vagy! Belenéztek a tükörbe, önismeretet gyakoroltok, megismeritek az emberi érzéseket, hogy értsétek és tudjátk fogni és go kifele.
2010. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21:51

Már bocs de mekkora egy @đĐä# vagy. Igenis vannak olyan emberek akiknek az esélye a 0%-ot se éri el. Én pl, kinézetre olyan vagyok mint egy értelmi fogyatékos, hála egy születési rendellenességnek. Már nem egyszer volt rá példa, hogy utcán megállítottak, hogy segítenek, mert látják "hogy eltévedtem". Na akkor ezek után? -.- 18/F

2010. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!