Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk . A dohanyzo vagy a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk . A dohanyzo vagy a nem dohanyzo lanyokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
A legvegen kerlek irjatok oda ha ti cigaretaztok -e vagy sem . Elore is koszonom.
2010. nov. 13. 17:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
dohányzom 8 éve és eddig soha nem volt kizáró ok.és nem a cigi teszi a nőt nővé.mindegy h lovi vagy nem lovi.
2010. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Aki nikotint szív, az mindent szív :)


Komolyra fordítva a szót: a nem dohányzó csajokat részesítem előnyben. A dohányzás nem csak undorító, egészségkárosító, és drága, de valamilyen szinten egyfajta igénytelenséget is sugároz az illetőről.


23/F (egész életemben pár szál cigit szívtam el)

2010. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Dohányzó lány szóba sem jöhet.

Nem dohányzom.

21F

2010. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, de..

Ez a cigis kérdés szerintem marha nagy hülyeség:D

Ez "csak" cigi..Nehogymár megismertek valakit, tetszik, megértitek egymást, kijöttök teljesen jól, jól érzitek egymással magatokat, kiderül, hogy cigizik a másik fél ( ugyanis ennek nem feltétlen kell kiderülnie 1.talin.:) ) és ezért mondanád neki,hogy okcső!

Fogmosás,cukor,rágó,szájspray,esetleg gyakrabb hajmosás,parfüm,testpermet,illatos hajfénysprayk..Annyi dolog elveheti a szagot..Nekem is volt már barátom, aki ki nem állhatta, ha cigizek, ezért amikor vele voltam nem gyújtottam rá.Persze ha együtt laktunk volna, vagy napi szinten együtt lettünk volna 8 - 10 órát, nem tudtam volna megállni a cigit, de mindenképp mérsékeltem volna..Ezer meg ezer károsabb és rosszabb dolog van a ciginél, mégse csinálnak belőle ekkora felhajtást.Azt hiszem, amikor a férfiak elmennek azokra a bizonyos hétvégi kocsmázásokra, és esetleg többet isznak a kelleténél,nem a nők kedvébe járnak,mégse mondjuk azt,hogy ez kizáró ok.Egy kapcsolatban a feleknek alkalmazkodni kell(ene) egymáshoz!

Mindenkinek vannak hibái/rossz szokásai, régen rossz ha valaki ilyen apróság miatt ítél.Szerintem ha nem az a sztori, hogy 10m-es körzetből kiszúrják az "illatát", hanem próbálja közömbösíteni a dohányzás általi szagokat, nem olyan rossz a helyzet.

Mellesleg aki így áll hozzá, hogy te cigizel, mehetsz is, azok megnyugodhatnak, a dohányosok pedig úgy állnak hozzá, hogy na nekem ilyen ffi/nő sose kéne, mehetsz is.:)))

2010. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A nemdohányzókat elönyben részesítem.

Szerintem undorító amikor megcsókolok egy Nöt és büdös, meg undorító íze van a szájának.


21/F nemdohyánzó

2010. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hülye a kérdésed.

Egy nem dohányzó férfit ki lehet kergetni a világból dohányzó nővel, ez teljesen magától értetődő és abszolút meg is lehet érteni. Az a férfi, aki meg dohányzik, annak meg mindegy, de biztos nem azt fogja írni, hogy neki dohányosként nemdohányzó barátnő kell. Ha bagózol és álmaid férfija nem tűri a cigit, akkor le kell tenni, ilyen egyszerű. Én dohányzom és a párom is.

24 N

2010. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
A magam részéről a nem büdös lányokra szavazok.
2010. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Barátom nem bagós én sem.

Amikor a szüleimmel laktam csak anyám cigizett és már annyira beleszállt mindenbe a büdös cigi szag, hogy amikor aznap nem gyújtott rá anyám és jött értem barátom, hogy együtt legyünk azt mondta, hogy érzi a bagó szagot a hajamban (volt egy párszor, hogy a ruháimban).

Szerintem írtó gusztustalan a bagó. Vannak barátaim, akik mellettem bagóznak, engem nem zavar, mert valahogy megszokom azon a kis ideig meg számítok rá, hogy na most szagolhatom, de amikor ülök valamilyen SZAGTALAN helyen és mellémlibben és mint egy parfüm húzza maga után a kondenszcsíkot.....ez tényleg igénytelenség. Amit elb.asz cigire (ami jobb esetben is hetente 1 doboz) egy évben megspórólna kb. 26ezret (és most elég kezdeti dohányost számoltam, sokszor egy héten 2-3 vagy több dobozzal elszívnak).

Anyám már több, mint 30 éve szívja a cigit, bele se merek gondolni, hogy milyen lehet a tüdeje, folyton megy vele a pénz, a családját is károsítja vele (ráadásul a passzívdohányosoknál nagyobb a veszély, mint a dohányosoknál), és rengeteg betegséget elő tud idézni, plusz a rászokás, hogy ha olyan társaságban vagy, akik nem cigiznek, akkor te most 30percenként ki-kijárkálsz az erkélyre meg ha nem szívhatsz, akkor remeg a kezed és nem tudsz másra gondolni, csak a bagóra?


Ezek tudatában azt mondom, hogy nekem nem kellene egy pénzét felesleges (és rendszeresen!) költő pasi, akinek majd ki tudja milyen betegsége lesz, aki ráadásul bűzlik....akkor már mindegy volna, ha egy ingyenélő sz.arkupaccal élnék...ugyanaz!


NEM DOHÁNYZÓ

2010. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
NEM DOHÁNYZÓ
2010. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!