Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Mit jelent, ha a fiú kér a lánytól inni, de megtörli az üveg száját a kezével?

Idáig, azt hittem tetszek neki, többször kért tőlem segítséget ilyesmi, de most elbizonytalanodtam.

Szerintetek, miért törölte meg? Undorodik tőlem, vagy mi? Eddig..., tényleg mikor velem beszélt még a szeme is csillogott... :/


A másik kérdésem, mitévő legyek, hogyan rázzak le fiúkat? Úgy, hogy ne bántsam meg őket? Tavaly már megpróbáltam, de utána csak cseszegetést, piszkálódást kaptam tőlük. Most megint jönnek, és ha megint elutasítom őket, cseszegetni fognak.., és beégetnek. Hogyan tudnám elkerülni, hogy ez ne történjen meg?


l/17


2010. nov. 13. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A pohár: tisztaságmániás vagy finnyás az illető, vagy érzékeny és hamar elkap minden szírsz@rt, vagy csak tényleg inni kért....


Le-koptatás: nem fog menni úgy hogy ne sértődjön meg az illető! Mond h köszi foglalt vagyok vagy nem vagy az esetem az őszinteség még mindig jobb mintha heteken át etetnéd az illetőt hogy majd talán ekkor akkor....ennyi megsértődik és akkor mivan????

2010. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg ezt kérdezem , mit jelent??


*Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

2010. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz vannak, akik ki tudnak írni rövid kérdést is......
2010. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszi, de én ezt nem értem. Más után meg nem törli meg..., csak nagyon ritkán tavaly láttam. De pl, egy másik lány után nem törölte meg.


Utolsó kettő, az azért van ott, mert nem engedte, hogy így kiírjam a kérdésemet, ezért bemásoltam, hogy hosszabb legyen a kérdés.

2010. nov. 13. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én megtörölném/megtöröltem eddig is bárki ivott is belőle azelőtt, teljesen mindegy, hogy tetszett-e az illető lány vagy sem. Sokat kombinálsz :)


Lekoptatás: csak őszintén mondd meg, hogy miért utasítod el, de ne legyél bunkó. Ha ezek után is csak piszkálnak, egyszerűen ne foglalkozz velük, éretlenek.

2010. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

poharas dolog: egyszerűen finnyás


lekoptatás: mondd meg neki egyenesen, hogy "úgy érzem, mintha többet akarnál, én viszont nem akarok semmit tőled"

ezzel belefogalmaztad a "hibázási lehetőségedet" is, mivel ott volt az "úgy érzem" rész, tehát nem fogja tudni alkalmazni a "félreértette"-szindrómát.


jobban esik nekünk, ha egyenesen megmondják, hogy mi a helyzet.

2010. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. nov. 13. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!