Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire várjátok el, hogy a pasitok vagy akivel épp ismerkedtek fizessen nektek?

Figyelt kérdés

Első randin és a későbbiekben.

Kort és lakhelyet is írjatok!


2010. nov. 12. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
39%

3. válaszoló vagyok.

Én a kérdésre válaszoltam. Attól még, hogy te nem így látod a helyzetet, meg fogom írni a véleményem, ugyanis ez az oldal arra való.

Egyébként meg miből gondolod, hogy ha mindent fizet gazdag? Egy kávéra való meghívás tényleg nem igényel túl nagy összeget..

Utána meg a továbbiakban úgyis meg tudjátok beszélni, hogy ki mit fizessen.

Egyébként meg elég zsugori lehetsz, ha egy kávét nem tudnál rászánni a lányra. Csak próbáld meg! Megisszátok a kávét, beszélgettek, majd mondod, hogy na akkor mindenki fizesse ki a magáét. Nem éreznéd kellemetlenül magad?!

18/L

2010. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ki mondott itt olyat, hogy nem szánnék rá egy kávét a lányra?

Arról van szó, hogy kiváncsi vagyok, hogy úgy általában a lányok mennyire várják el, hogy fizessenek nekik kortól lakhelytől függően, mivel 19 éves diák vagyok, felkerültem Pestre és úgy vettem észre, hogy magasabbak az elvárások, mint vidéken. Akikkel a fövárosban randiztam azok közül nem egynél az a természetes, ha havi szinten többször elmegyünk moziba, McDonaldsba, discoba és egyéb helyekre. Ami akárhogy is számolom minimum havi 20-30 ezer Ft. Diákként ez enyhén szólva is sok.

2010. nov. 14. 04:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!