Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire várjátok el, hogy a pasitok vagy akivel épp ismerkedtek fizessen nektek?

Figyelt kérdés

Első randin és a későbbiekben.

Kort és lakhelyet is írjatok!


2010. nov. 12. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
fizetni a randiért? wtf?!
2010. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Meghívni valamire.

-,-"

2010. nov. 12. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod, így jársz ha nem teszed fel normálisan a kérdést, sztem amelyik csaj elvárja, az kapja be..
2010. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem azért fizetsz, mert udvarias/ illedelmes vagy, mivel te hívod meg a lányt valamire és olyankor általában úgy illik, NE FIZESS! Hagy tudja csak meg a lány, hogy milyen vagy. :)

18/L

2010. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi udvarol egy lánynak, akkor úgy illik, hogy az alap meghívásokat ő állja. (Pl kóla, esetleg bulibelépő)

Ha egy pasi erre sem képes, akkor valószínű nagyon anyagias, zsugori és a későbbiekben nem biztos, hogy a család tud rá számítani. Én lányként nagyon jó szívű vagyok, szívesen főzöm a páromra, gondoskodom róla, viszont egy sóher pasival soha ne állnék szóba.

Ha kevés a pénze egy fiúnak, mert mondjuk tanul az más, bár a szándék akkor is már meglátszik. (pl egy picit azért spórol a lányra)

2010. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mondjuk szép dolog egy fiútól ha hosszabb kapcsolat után már ő fizet! (italt például) 15/L...lakhely minek?! xD
2010. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ha nem azért fizetsz, mert udvarias/ illedelmes vagy, mivel te hívod meg a lányt valamire és olyankor általában úgy illik, NE FIZESS! Hagy tudja csak meg a lány, hogy milyen vagy. :)

18/L"



A válasz írója 99%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:50



Szerinted ha valaki többször hív meg téged valamire az azért lesz, mert udvarias/illedelmes? Nem! Az azért lesz, mert gazdag és le akar fektetni!

Inkább a kérdésre válaszoltál volna.

2010. nov. 13. 00:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele,hogy az első 5 randin,amíg nem döntöm el,hogy mit szeretnék,akkor addig mindenki fizesse a sajátját.

Volt már,hogy egy srác ejtőernyőzni hívott második randin,de mivel én nem tudom megfizetni,így mást kellett kitalálni.

Pár év után,azt fizet,akinek több pénze van ( nálunk ) Ha tudom,hogy a páromnak most kevés pénze van,akkor én.Vagy fordítva.

Nem várom el,hogy fizessen az első pár randin. ( idegenek vagyunk még egymásnak,minek fizessen!!)

2010. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok.Nem jogosan reagáltál a harmadik válaszolónak.Nem attól lesz illedelmes,és udvarias.Viszont,ajánlja fel:)) Az olyan jó érzés:)

Persze ilyenkor,nem fogadom el személy szerint ( SOHA),de sokkal jobb,ha felemlíti.

20/L Budapest

2010. nov. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lányok, lányok... miért nem hagyjátok, hogy a férfi csak egy picit is férfi lehessen?

Nem tudom, engem még hagyományos szellemben neveltek, nekem ez az egész nagyon furcsa. Én ha szeretek valakit, azért mindent megteszek, soha nem jutna eszembe, hogy kihasználjam.

Az első randin meghívhat egy kávéra is, az max pár száz forint, nagy kiadást nem is engednék neki. Viszont azt a kávét hagyom, hogy a fiú állja.

2010. nov. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!