Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ez baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez baj? (lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, de kezdem belátni, hogy az ég világon semmi esélyem nincs nála, mivel: utálom a szűk, csőgatyákat, nem ragasztok műkörmöt, nem festem magam, és nem cigizek. Már mondták nekem, hogy neki az osztályából (ők is csak találgatnak) egy r*banc típusú lány tetszik. Én ara jutottam, hogy a fiúnak tini korban szinte csak az ilyen lányok jönnek be, és egy magamfajtának (okos, kedves,nem szűk gatyába öltöző, hogy le tudjak ülni) semmi esélye nincs a fiúknál. Ti ezt, hogy látjátok? Azon kezdtem filózni, hogy én is elkezdek csőgatyát hordani, és gyáriasítom magam, de nem szeretnék olyan lenni mint ők. Lehetne így esélyem annál a fiúnál? (amúgy teljesen normálisan öltözködök, csak nem ribisen, nem vagyok nagyi stílusú)
2010. nov. 11. 14:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy meg a srác, amikor jött a suliba állandóan bámult, de nem tudom, a barátnőm azt mondta, hogy neki a csőgatyás, fogdosható.... lányok tetszenek, tehát, most ezt nem vágom
2010. nov. 11. 14:41
 12/21 anonim ***** válasza:
Soha senkiért ne változz meg! Pláne akkor ha természetes az öltözködésed és a stílusod! Sok fiú-köztük én is- többre becsüli a természetes lányokat!!!! Aki nem fogad el úgy, ahogy vagy, azzal ne foglalkozz!
2010. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nah, akkor elmondom én mit gondolok.

Először is, valóban roppant okos lehetsz kérdező, ha a csőnadrág szerinted egyenlő a ribancsággal! Attól nem leszel egyedi, hogy slamposan öltözök, főleg nem a pasik szemében. A nő fegyvere a szépség, és ami szép, azt ki kell emelni! Nem ribancság, ha valakinek jó alakja és szűk nadrágot vesz fel, vagy ha sminkkel hangsúlyozza az arcát.

Én a helyedben apránként igenis változtatnék kicsit, de nem a pasiért, hanem magamért! Nem kell műköröm, de nem árt ha szépek és ápoltak a körmeid, egy kis színtelen lakktól vagy szolid francia manikűrtől még egyáltalán nem leszel ribanc. Nyugodtan vedd fel a csőnadrágot, mert nagyon csinos, nyilván nem haspólóval kell felvenni, bővebb, hosszú felsőkkel is nagyon szép. A sminkből is elég egy kis szempillaspirál, és egészen feldobja az arcodat. Használj parfümöt! Ha ezeket megcsinálod, nem leszel feltétlen gyárias, csak kiemeled a nőiességedet. És ez még egyáltalán nem túlzott flancolás. A ribancok pedig nem a ruhájuktól azok amik, hanem a viselkedésüktől!

2010. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, te igazán rátapintottál a lényegre :) én nem azt mondtam, hogy a csőnadrágtól valaki ribi lesz, hanem azt, hogy a viselkedés, és vannak olyan ruhák, ami... szépen szólva túlzás. Különben 14 éves vagyok, tehát még semmit se kell elsiessek. Min mondtam én nem szeretem a csőnadrágot ezért nem szeretnék olyat hordani (remélem ettől nem leszek ódivatú) és aki hord, nem ítélem el kicsit se, a barátnőim is azokat szeretik, csak aki agyon sminkelt, rázza magát, és a viselkedése is elég.. úgymond kihívó.. na ilyen nem szeretnék lenni, de megfogadom :) amúgy meg szerintem általánosba nem kell smink, persze mindenki máshogy gondolja :)
2010. nov. 11. 16:07
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy 14 vagy, azt hittem már gimis lehetsz. Igen, ezesetben valóban nem kell túlzásba vinni, és tényleg ráérsz a dolgokra. De, csak zárójelben megjegyzem, hogy ha buliztok, a szempillaspirál, ha ügyesen használod, nem feltűnő, és mégis nagyon szép. :) Azért ne felejtsd el amiket írtam, később még jól jöhet! :)
2010. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy fére lettél egy kicsit informálva, de ez az én hibám :) és nem felejtem el megfogadom :)
2010. nov. 11. 18:09
 17/21 anonim ***** válasza:

Nézzenek oda, 14 évesen kulturált gondolatokat vagy képes megformálni és leírni! Köszönöm, hogy ellentmondtál az előítéleteimnek, amik kezdtek eluralkodni rajtam!

Ne változz meg senki kedvéért, maradj szolid, meglesz az eredménye. Viszont kitartok amellett az előítéletem mellett, hogy akinek a ribancos lányok tetszenek, az maga is ostoba és felszínes.

Éljenek a nemribancosanöltözködő/viselkedő "normális" lányok, legyen minél több belőletek, és ne hagyjátok, hogy beborítson titeket a jelenkor mocska!

Ha a srácnak a ribik kellenek, akkor hagyd a fenébe, a mentálja fejletlen csíra csupán, talán majd kinövi ezt.

2010. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó :) mindenkinek köszönöm :)
2010. nov. 12. 14:27
 19/21 A kérdező kommentje:
Most vagyok csak igazán nagy gondba Apám elolvasta ezt a kérdést, most vajon mit gondolhat? Nem egy számítógép zseni és csak véletlen került ide, ki se tudtam magam magyarázni, mert nem kérdezett erről semmit, csak kicsit ledöbbent, én amikor láttam, hogy ez olvassa, úgy tettem mintha minden rendbe lenne. Most rosszat gondolhat?
2010. nov. 12. 18:06
 20/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó, 19:31-es vagyok. Ne törődj vele, szerintem ebből max. konstatálta, hogy normális lánya van. Nem tűnik gáznak.
2010. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!