Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ez baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez baj? (lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, de kezdem belátni, hogy az ég világon semmi esélyem nincs nála, mivel: utálom a szűk, csőgatyákat, nem ragasztok műkörmöt, nem festem magam, és nem cigizek. Már mondták nekem, hogy neki az osztályából (ők is csak találgatnak) egy r*banc típusú lány tetszik. Én ara jutottam, hogy a fiúnak tini korban szinte csak az ilyen lányok jönnek be, és egy magamfajtának (okos, kedves,nem szűk gatyába öltöző, hogy le tudjak ülni) semmi esélye nincs a fiúknál. Ti ezt, hogy látjátok? Azon kezdtem filózni, hogy én is elkezdek csőgatyát hordani, és gyáriasítom magam, de nem szeretnék olyan lenni mint ők. Lehetne így esélyem annál a fiúnál? (amúgy teljesen normálisan öltözködök, csak nem ribisen, nem vagyok nagyi stílusú)
2010. nov. 11. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Megváltoznál a kedvéért? Észen vagy te??????
2010. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lenne jó ötlet!


Nem Te lennél, nem éreznéd jól magad, ez meglátszódna rajtad. Ezzel inkább hátráltatnád magad...


Ha így nem tetszel neki, akkor majd másnak fogsz!

De az esélylatolgatás helyett próbálj vele beszélgetni, programot csinálni, és közel kerülni hozzá!

2010. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazából a srácot nem is ismerem, csak eléggé tetszik, és az van, hogy kezdem rosszul érezni magamat... már az egyik nagyon csúnya barátnőmnek is van barátja (ezt nem úgy értem, hogy csak hobbiból akarok, meg versenyzésből) és úgy érzem, hogy mindenki csak egy kislányként tud rám nézni, aki segít a matek leckébe... és aki mindig milyen "fain"
2010. nov. 11. 14:26
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemli a srác hogy a jó kislányos imidzsedet feladd miatta.Lesz majd olyan aki úgy szeret ahogy vagy, sztem ne legyél hülye, és ne változz senki miatt, főleg rossz irányba ne.Van elég ribi, ne bővítsd a sorukat, annál értelmesebb lánynak tűnsz.
2010. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
meg pl: szerelmes volt belém egy fiú, de nem jártunk,mert olyan különbözőek voltunk: ő a nagymenő (eredeti rosszfiú), én meg az okos kislány (meg elég fura lett volna :D)
2010. nov. 11. 14:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én Utálom a ribi típusú lányokat akik folyton minden fiúval kavarnak és ezekből lesznek a kurv@k!Szóval szettem maradj amilyen vagy és így próbálj meg tetszeni neki!Ne változz meg miatta ha pedig így nem tetszel neki magára vessen!!

13/F

2010. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) és, hogy mindenki ilyen normális :D
2010. nov. 11. 14:30
 8/21 anonim ***** válasza:

akkor tegye fel a kezét, aki szerint ő nem egy okos, kedves, nem b*zi ember. Ez így nagyon sablonos ám :), ergo fogalmunk sincs, hogy milyen lehetsz élőben, milyen a megjelenésed, kisugárzásod, meglátásaid a dolgokról. Pl eddigiekből az is kijöhet, hogy elég visszahúzódó vagy, és alig szólalsz meg néha, és amúgy se jössz be másoknak. Dohányzás az mindenkinek szíve joga, attól ő még nem lesz kevesebb, és te se több. Ne legyél ennyire szerencsétlen, hogy ha neked nem jön össze, akkor azt arra fogod, hogy a többiek mind ribancok és buták meg gyáriasak.. de azér ott van hogy hasonlítani akarsz :P, tipikus kitérő érv, hogy nem vagy elég életteli hozzájuk.


Azt meg javaslom, hogy csak úgy akaratból ne öltözz máshogy, mert ismernek már, és úgyis csalódni fogsz, ergo nem változik semmi.

2010. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A kedvéért semmiképp ne változz meg. Kár epekedni egy olyanért, aki nem önmagad miatt kedvel/szeret. Én is olyan voltam tini koromban, mint te. Soha nem voltam a tipikus divatkövető lány. Inkább visszafogott. Az a helyzet, hogy megérte a dolog. Hidd el, eljön a te időd is. Nem is kell nagyon sokat várni rá.
2010. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok csendes, visszahúzódó pedig végképp nem, szeretek hülyéskedni, és nevetni, az osztályból az összes fiú a barátom, mindenkivel jóba vagyok. Teljesen igazad van egyébként, megértem amit írsz. :)
2010. nov. 11. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!