Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az expasi vagy a mostani? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasi vagy a mostani? (Lent)

Figyelt kérdés
..az exemel most hétvégén is találkoztunk és mellémült oda adta a kabátját meg beszélgettünk , kicsit verekedtünk ^^ 3 puszival köszönt el tölem ami nem meg szokott mert ha sokan vagyunk akkor nem szokta nehogy félre értés legyen de az asztal tele volt és utána az ölébe rántott és átölelt . A mostani barátom nem nagyon foglalkozott vele de másnap elbeszélgetett a volt barátommal .A mostani barátom már 7 hónap után el akkar jegyezni . Néha mikor a Volt barátommal beszélek telefonon igaz ritkán beszélek vele de akkor mosolygok jólérzem magam.Mikor a mostanival beszélek feszült vagyok ideges stb.Most álitolag hajt a volt barátom valakire meg kérdeztem töle azt mondta nem igaz szerintem nem vagyok egy csunya lány de aza lány elég csunya nem tudom már mit higgyek.a mostani barátom azt mondja szerelmes belém meg nagyon megváltozott stb. egyes emberek szerint csak nyalizik hogy elöbb ágyba tegyen.:S a volt barátomnak meg voltam 11 hónap alatt.Mostani azt akkarja költözzek oda hozzá de én nenm akkarok ez azért lehet mert vonzodom még az exemhez Nem tudom milegyen hadjam a mostanit a voltra? ( azért szakitottunk mert nyomult rá egy csaj és le smárolta részeg volt és leszopatta és igaz ö mondta el de a csaj tagadta)Köszi az értelmes válaszokat elöre is <3 Akinek kell kép mert ugye irtam nem vagyok egy csunya de szép se mindegy az irjon és kap.:).:)
2010. nov. 9. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Képet! (mondjuk minek, azt nem tudom. Egoboost?)

Amúgy meg fogj egy papírt, írd fel az ex, meg a mostani nevét, és írd le ugyanezeket, csak ne így ömlesztve, hanem két oszlopba. Ezután az oszlopok alján számold össze a negatív és a pozitív dolgokat, és dönts.

Ja, és mondtam már, hogy képet!!

2010. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia nem tudom most küldeni :S valamiért nem engedi gépem a linkelst de holnap megoldom:) KÖszia választ.
2010. nov. 9. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

képet :)

de szerintem én félnék az exnél attól a tényezőtől ami miatt szétmentetek bármikor megtörténhet mégegyszer vagy nem?

2010. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen de végülis nem ö tehetett rola részeg volt habár..:) Nemtudom lehetséges .:)
2010. nov. 9. 22:01
 5/5 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok kb mi lett veled azóta?
2011. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!