Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

15 vagyok nem sokára betöltöm a 16-ot és barátommal már beszélgettünk a szexről,de én még,akkor is szeretnék várni legalább fél évet és anyukámmal is megbeszéltem ezt és azt mondta,h szóljak időben!Ugyan is akkor elmegyünk nőgyógyászhoz és íratunk fogamzásgátlót,de érdekelne néhány dolog ezzel kapcsolatban.

Tényleg meghízok tőle?Sok kiló jön fel?Mellék hatásai mik lehetnek?Mindent írjatok le légy szíves,szeretnék mindent tudni ezzel kapcsolatosan=)

Köszönöm!


2010. nov. 9. 19:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Januárban töltöm a 16-ot és mint mondtam, szeretnék még ezzel várni,csak érdeklődtem a tabletta felől,ha már egyszer arra fog majd kerülni a sor=)

Azért köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 10. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!