Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki milyen fogamzásgátló...

Ki milyen fogamzásgátló módszert használ szülés után, ha még rövid időn belül (pl: 2 év) szeretne még egy babát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Cerazett. Ez szoptatás alatt is szedhető tabi (utánna is) Szerintem azért jó, mert azért túl korán teherbeesni nem túl szerencsés, ez meg azért megbízható.
2009. febr. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex krém, vagy gumi.
2009. febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja szültem,ha minden jól megy ősz tájékán szeretnék újra babát.

Felírattam az AZALIAZ fogamzásgátlót,de valahogy úgy vagyok vele,hogy arra a havi 2-3 alkalomra amit együtt vagyunk,nem terhelem az amúgy is strapált szervezetem.Marad a gumi.

2009. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a pharmatex tabletta tökéletesen bevált, szülés után másfél évvel szerettem volna teherbe esni, és sikerült :-) hormonmentes !
2009. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szeretnék vegyi dolgokat a szervezetembe, mert szoptatok, így kizárt a tabletta és a krémek. A párom a gumit utálja, így marad a megszakítás. Mivel mi is szeretnénk következő babát, ha véletlenül hamarabb becsúszik, nem probléma, ezért nem is nagyon gondolkodunk másféle fogamzásgátláson.
2009. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Pharmatex vagy Phatentex oval hüvelykúpot használok évek óta,hormonmentes.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy mit fogok használni, mert a gumira allergiás vagyok, gyógyszert nem akarok, megszakítástól félek (bár babánk előtt 1,5 évvel csak így csináltuk), a spirálon gondolkoztam. Használtam én is régebben Pharmatex-et, de engem zavar, hogy szex előtt 10 perccel kell felhelyezni, a szex hangulata is más, mert ha csak úgy hirtelen elkapja az embert a hév, utána megszakítani az előjátékot, mert most fel kell helyeznem... Ti hogy vagytok ezzel??? (Bocs az off-ért)
2009. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A gumira allergiás vagyok, hormont nem akartam, megszakításos módszert nem szeretem, maradt a spirál. A hat hetes kontroll utáni héten rakattam fel.

2009. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A spirál mennyire megbízható illetve mindenki bírja? Az egyik barátnőm spirál mellett esett teherbe. Persze ez nem azt jelenti, hogy gyakori csak kicsit meglepődtem.

2009. febr. 13. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a pharmatextől becsúszott a baba spirál mellett pedig méhen kívüli terhes lettem, majdnem kampec volt. Most a 3. babámat várom 32 hetes vagyok, de már engem is elgondolkoztat hogy milyen védekezési módszert válasszak. Valószínű, hogy maradok a spirálnál. Nincs mese valamit választani kell.
2009. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!