Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hatása lehet ha rövid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatása lehet ha rövid időn belül 2x vettem be 72órás fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

kérlek segítsetek, vészhelyzet volt, tudom h hatalmas lórugás egy is a szervezetemnek nem h kétszer kevés eltéréssel bevéve.

csak normális válaszokat írjatok kérlek, tisztában vagyok a dolog súlyával.

köszönöm előre is :)


2010. márc. 20. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
sztem nem vagy vele tisztában mert akkor orvoshoz mennél és nem ide írogatnál.
2010. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a hatását kérdeztem, kérlek azt írjátok le.
2010. márc. 20. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
sztem nincs olyan idióta rajtad kívül aki szinték 2 tabit vett be rövid időn belül
2010. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amilyen hamar tudsz menj el orvoshoz, mond el neki mi történt és kérj vérvételt, amin néznek májfunkciót.

Lehet, hogy a sürgősségire kéne menni... Ha nincs panaszod, várhatsz hétfőig, de tényleg fontos lenne orvoshoz menned.

2010. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

csak parasztok vannak itt ?

nem becsmérlő válaszokat kértem, ilyenkor nem arra van szükség. te is tudnád ha lenne annyi empátia benned.teljesen normálisan tettem fel a kérdést. kérlek normális válaszokat is írjatok rá

2010. márc. 20. 20:59
 6/8 A kérdező kommentje:
20:57esnek köszönöm :)
2010. márc. 20. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Bajszod nő és szőrös lesz a hátad. Sokkal rosszabb nem lehet. Ja, farkad nőhet tőle, meg 4. melled.
2010. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Összekeverted az M&M's cukorkával???


Jól fogalmaztál lórugás!


Ismered a hógömböt? Megrázod és esik benne a hó. Na most képzelj el egy hógömböt egy termonukleáris robbanással a belsejében. Na ez a te hormonrendszered. Idővel helyrerázódsz, de én a helyedben orvoshoz mennék. Szerintem még az ügyeletet is felkeresheted.

2010. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!