Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után maradandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után maradandóan kitágul a vagina valamennyire? Vagy egy idő után visszaáll a normál méretre (ha igen mennyi idő? ) 21 éves vagyok

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

NA msot félsz, hogy elveszik a kis szűk punci?:D

Amúgy nemtom, én is kíváncsi vagyok rá, de sztem visszahúzódik ugyanakkorára mint volt.

2010. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor ird ki te is vhova, több esélyünk lesz így megtudni :)
2010. nov. 7. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb nőnek visszaáll. Alkati kérdés. Én szültem egy gyereket, de ugyanolyan szűk lett utána (kb. fél évvel), mint előtte volt.
2010. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fél év? oylan sok kell neki?
2010. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A férjem nem panaszkodik.
2010. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha senkinél sem áll vissza, legfőképpen a szülést segítő metszés miatt. Ha visszaállna, akkor az 5 gyerekes nőknél is visszaállna, viszont ezzel kapcsolatban van egy erős előítélet a társadalomban, talán nem ok nélkül, ha már az ókori görögök is említik...Amúgy viszont semmi jelentősége, mert csakis a "szaftosság" és puhaság számít.
2010. nov. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A legtöbbeknél nem áll vissza, legfőképpen a szülést segítő metszés miatt. Ha visszaállna, akkor az 5 gyerekes nőknél is visszaállna, viszont ezzel kapcsolatban van egy erős előítélet a társadalomban, talán nem ok nélkül, ha már az ókori görögök is említik...Amúgy viszont semmi jelentősége, mert csakis a "szaftosság" és puhaság számít.
2010. nov. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kitágul,vagy megereszkednek,megsüllyednek az izmok,akkor meg lehet csináltatni.A TB kifizeti,csak az altatást nem.Az a neve hüvelyszűkítés.
2010. nov. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdemes már szülés előtt elkezdeni intimtornázni. Erősebb, rugalmasabb lesz a hüvely, szülés alatt könnyebben tágul és utána könnyebben visszanyeri az eredeti állapotát. Keress rá a Kriston-féle intimtornára!


26/N

2010. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Visszaáll nagyjából. MÁr nem tudom mennyi idő kell hozzá, mert 18 és 13 éve szültem utoljára, de egy pár hónap, meg kis torna és majdnem a régi lesz. Rögtön úgyse fogsz szexelni friss sebbel. A fél év nem olyan hosszú idő ha belegondolsz hogy felvágják, összevarrják...
2010. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!