Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nálatok ez, hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok ez, hogy van?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam, hogy a fiúk egy csajt külsőre egytől-tízig pontoznak és arra lennék kíváncsi, hogy hanyas számig járnátok egy csajjal? Ezt úgy értem, hogy pl egy ötös kinézetűvel járnátok?


17/L


2010. nov. 7. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez attól függ!
2010. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mitől?
2010. nov. 7. 19:31
 3/15 anonim ***** válasza:
képet XD
2010. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy mi miatt kapott 5-öt.
2010. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rólam? :-) Bocsi, de nem! És nem én voltam öt, csak kíváncsi vagyok a férfi logikára. :)
2010. nov. 7. 19:34
 6/15 anonim ***** válasza:

tényleg ahoz kell lássam hogy hogy néz ki, a férfi összhangban nézi, Számít az arc, a haj, majd a testalkat, ne legyen kövér de gebe se, számít a formás fenék, mell, mag az ápoltság is. Tehát minnél jobban összhangban vannak a dolgok annál nagyobb a pont. Meg persze a belső is számít :D (Az vagyok aki képet kért:D)


15/f

2010. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké értem, de ha mondjuk egy tizes skálán 5-ös, annak mennyi esélye van nálatok? tegyük fel, hogy nagyon jófej...;)
2010. nov. 7. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
3 ig talán :D
2010. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez csak az elfogyasztott alkoholmennyiségen múlik :D


Komolyra fordítva, ha valami nagyon megfog egy lányban (nem külsőleg) akkor nyilván "felértékelődik" a szememben és ő lesz a 10/10 :)

De ezt a pontozást felejtsd el, elég ha mi fiúk pontozzuk a lányokat :D


22/F

2010. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat :)
2010. nov. 7. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!