Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nálatok mit jelent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nálatok mit jelent az ha egy lány szimpatikus?

Figyelt kérdés
A srác (aki nekem tetszik) azt mondta rólam egy közös ismerősünknek, hogy szimpatikus vagyok neki.. akkor ez mit jelent? Fiúk kire szoktátok mondtani hogy szimpatikus????
2011. jún. 1. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Akinek elég nagy a melle.
2011. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én arra mondom hogy szimpatikus aki szimpatikus. Ezt nem tudom jobban elmagyarázni. Nemtől függetlenül ugyanazt jelenti. Legalábbis az én szótáramban.
2011. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kellemes jelenség vagy neki mint ember vagy mint nő.

Ez majd később kiderül.

2011. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi szó szerint gondoljuk az ilyesmit:


A szimpatikus (a szimpátia görög ill. latin eredetű szóból képzett) melléknév jelentése rokonszenves, megnyerő, szeretetre méltó (valami vagy valaki). Sokan a tetszéssel összetévesztve, tetszik értelemben használják, amely ízlés dolga, sokkal tágabb használatú és szubjektív, ennek ellenére számos döntésben elegendő alap, és az életből így a társadalom működéséből nem iktatható ki.

2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jók a benyomásai rólad, gondolom valamilyen szinten vonzónak tart, ami még alakulhat minden irányba.

Mondjuk ez elég távolságtartó megjegyzés is lehet.

Be kell próbálkozni nála szépen lassan, aztán kiderül :)

2011. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bármit jelenthet. Azt kell megkérdezni, akinek ezt mondta. Ő látta a srác mozdulatait, hallotta a hangját.

Tudom ezt úgy is mondani, hogy azt jelenti: Utálom.

Persze biztos nem ezt gondolta, de egy szóból semmire sem lehet következtetni.

2011. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ha egy csaj tetszene akkor elsőnek biztos azt mondanám róla az egyik barátnőjének(pletyka miatt fél perc és megtudja) vagy neki hogy szimpatikus.Én még nem hallottam egy fiútól sem hogy azt mondja egy csajnak hogy szimpatikus.Úgyhogy nézz rá gyakrabban(szemezgess)és érti a témát.De tudakozz hogy van egyáltalán csaja.
2011. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én arra szoktam azt mondani, hogy szimpatikus, akivel jól érzem magam, jól tudok vele beszélgetni, tetszik a hangja, a gesztusrendszere. Sőőőt, ha nem akarom hogy tudjanak róla, ha bejn a csaj, tehát úgy érzem, hogy tudnék érezni felé többet, magyarán szólva bejön nekem, arra is csak annyit mondok, hogy szimpatikus a csaj. :)

Remélem kifejtettem... ;P

20|F

2011. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
arra akit megb*sznék :D bár nem csak én hanem minden haverom ezt mondaná, sőt :D
2011. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!