Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lányoknál lenne esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányoknál lenne esélye egy "átlagos" külsejű srácnak?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy A pasik nagy százaléka "fél" a jó nőktől, pl nem olyan egyszerű "leszólítani" egy olyan csajt , aki pont a pasi esete, mert nyilván közrejátszik az izgulás, a visszautasíTástól való félelem, stb...


Most főleg az olyan lányok válaszára vagyok kíváncsi(persze mindenki írhat), aki "jó nőnek,szépnek" vallja magát, és a környezete is megerősítette ezt, tehát a pasik nyomulnak rá, bókolnak nektek, stb...


Kort, és nemet is! köszi! Remélem érthető a megfogalmazásom, ugyanis elég nehéz leírni, amit gondolok, de rem. érthető:D


2010. nov. 5. 18:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert a szép lányok többsége bunkó az átlagos fiúkkal... szerintem :(
2010. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
talán az átlagosakét..helyesnek semmi féle képp nem tartom magam:D
2010. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

19:03 - "Mert a szép lányok többsége bunkó az átlagos fiúkkal... szerintem :("

Szerintem meg nem a szép lányok bunkók az átlagos fiúkkal, hanem a buta, bunkó lányok bunkók azzal akik nem tetszenek nekik...


És véleményem szerint egy átlagos srácnak is van esélye a akár kifejezetten szép lányoknál is, mert:

- egyrészt az, hogy a lánynak ki tetszik, nem attól függ, hogy Ő maga hogyan néz ki, szerintem

- másrészt egy komolyabb lánynak, aki nem felületes és csak a külsőt nézi, összességében lehet vonzó egy átlagos kinézetű srác is

2010. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: Pedig a szépség sé bunkóság gyakran együtt jár mert sokan annyira el vannak ájulva maguktól. Élvezettel alázzák meg a férfiakat. Mert hát mégis mit akarunk olyan szépségektől mint ők.

Látásból meg nem túl gyakran lehet sejteni, hogy az adott lány a szépek közül a bunkók vagy a rendesek táborát erősítik.

21F

2010. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

kinzo, abban igazad van, hogy a szépség és a bunkóság gyakran együtt jár, de szerintem a többségre ez nem igaz.

Ezt tapasztalatból mondom, sok szép lány ismerősöm van, és egyikük sem bunkó. Sőt korábban amikor olyan lánynál próbálkoztam aki nagyon nagyon szép volt, az sem volt bunkó, pedig nem is ismertük egymást.

Nekem szerencsére nem volt még rossz tapasztalatom a szép lányokkal, azt leszámítva, hogy legtöbbször elutasítanak (de eddig egyszer sem bunkó, megalázó módon) :)

2010. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az én hölgy ismerőseim között is több a rendes szépség. Én mondjuk nem - teljesen - a bunkók miatt nem próbálkozom, elsősorban egy másik pesszimista hozzáállás miatt:p
2010. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 LeinaBxtchh ***** válasza:

a külső kxrvasokat számít. én nem járnék 1 "átlagos" külsejű sráccal.

Leina 15/L

2010. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Leina, te pedig valószinűleg az a lány vagy, aki a jópasiknak is csak egy dugásra kell.
2010. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
áhh van benne valami:D
2010. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!